Coşkun’undan Kurban Bayramı Mesajı
tt
Haber
09 Ağustos 2019 - Cuma 16:13 Bu haber 960 kez okundu
 
Coşkun’undan Kurban Bayramı Mesajı
Coşkun; “Dileğimiz bayram ruhunun Milli birlik, kardeşlik, dayanışma şuurunun Türk İslam coğrafyasına nüfuz etmesidir.”
SİYASET Haberi
Coşkun’undan Kurban Bayramı Mesajı
MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun yaklaşmakta olan Kurban Bayramı ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı. Coşkun mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlar bir sevinç ve mutluluk paylaşımıdır. Bayramlar dost ve kardeşliğimizin farkında olma zamanıdır. Ülkemizin zor günlerden geçtiği bugünlerde birlik, beraberlik, huzur ve hoşgörüye her zamankinden daha çok ihtiyacımız vardır. Sadece Bayram günlerinde değil her zaman Milli birlik, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma şuurunu ayakta tutmaktır. Dileğimiz Bayram ruhunun Milli birlik, kardeşlik, dayanışma şuurunun Türk İslam coğrafyasına nüfuz etmesidir.  Dargınların barışacağı, sevinçlerin paylaşılıp çoğalacağı, kimsesizlerin hatırlanacağı günler olan bayramlar, milli ve manevi değerler sistemi olarak milletimizin kültür hazinesinde her zaman var olacaktır.

Türk Devletine ve Türk Milletine geçmişte olduğu gibi bugünde saldırılar ve ihanetler devam etmektedir. Devletimize ve milletimizin bekasına yönelik olan bu saldırılara karşı aziz milletimizin her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içinde karşı durması bizleri gururlandırmaktadır.  Kurban Bayramı'nın, toplumumuzun birliğinin, bütünlüğünün sağlanmasına, kardeşliğimizin pekiştirilmesine ve barışa vesile olmasını, Milletimize sağlık, mutluluk, huzur ve güven getirmesini Yüce Allah'tan temenni ederim. Türk İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlarım.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Coşkun’undan, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı