Haber Detayı
14 Mayıs 2020 - Perşembe 16:10 Bu haber 1226 kez okundu
 
DEMİR’DEN ANKARA ÇIKARTMASI
Cumhuriyet Halk Partisi Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, geçtiğimiz hafta içerisinde CHP Genel Merkezi’ni ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret etti.
SİYASET Haberi
DEMİR’DEN ANKARA ÇIKARTMASICHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir geçtiğimiz hafta içerisinde bir takım görüşmeler için CHP Genel Merkezini ve Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti. İlçe Başkanı Demir ve yönetimi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu ve Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Oğuz Kaan Salıcı ile görüştü.

Başkan Demir, “Beach Parklarımızla ilgili ve yapılan rüşvet olayıyla ilgili Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na bilgiler verdik. Genel Başkanımızla yaptığımız görüşmeler sonucunda rüşvet olayını ve beach parkları yakından takip ettiğini söyledi. İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu ile görüşmemizde parti binamızın mülkünü önümüzdeki günlerde partimize kazandıracağımızın sözünü aldık. Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Oğuz Kaan Salıcı ile Antalya Örgütleri ve belediyenin işleriyle ilgili , il ve ilçeler hakkında bilgi alış verişinde bulunduk. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkanımızın TBMM’deki Özel Kalem Müdürü Şükran Kütükçü’ye, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu’na ve Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Oğuz Kaan Salıcı’ya teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: DEMİR’DEN, ANKARA, ÇIKARTMASI, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DEMİR’DEN ANKARA ÇIKARTMASI
DEMİR’DEN ANKARA ÇIKARTMASI
DEMİR’DEN ANKARA ÇIKARTMASI
Yorumlar
Haber Yazılımı