DEMİR GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR
tt
Haber
27 Ağustos 2020 - Perşembe 10:20 Bu haber 3129 kez okundu
 
DEMİR GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR
CHP Serik İlçe Başkan İbrahim Demir, gezilerine devam ediyor.
SİYASET Haberi
DEMİR GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR
Cumhuriyet Halk Partisi Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir ve yönetim kurulu üyeleri Gündoğmuş, Akseki ve İbradı’yı ziyaret etti. Başkan Demir, ilk olarak doğu ilçelerinde Gündoğmuş CHP İlçe Başkanı Mehmet Türker Eren’i ve yönetimin ilçe binasında ziyaret etti. Daha sonra Akseki İlçe Başkanı Mine Kaya’yı ve yönetim kurulu üyelerini ilçe binasında ziyaret ederek gündeme dair konuları konuştular.

İbradı İlçe Başkanı Selim Özaltın’ı yönetim kurulu üyelerini ve İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru ile ilçe parti binasında görüşen Başkan Demir, “Geçen hafta içerisinde Antalyamızın batı ilçelerinde ilçe başkanlarımızı, yönetimlerini ve Belediye Başkanlarımızı ziyaret etmiştik. Bu hafta içerisinde de doğu ilçelerimizi ziyaret ettik. Doğu ilçelerimize gerçekleştirdiğimiz ziyaret olumlu geçti. Belediye Başkanlarımızla, İlçe Başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimizle Antalya ve ülke gündemine dair konuları konuştuk.  Antalyamız adına olumlu görüşmeler yaptık. Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine misafir perverliklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Demir’in ziyaret sırasında İlçe Sekreteri Mustafa Kurt, İlçe Saymanı Oğuz Ersöz, İlçe İletişim Sorumlusu İlknur Uyar ve İlçe Örgütten Sorumlu Mustafa Akın eşlik etti.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: DEMİR, GEZİLERİNE, DEVAM, EDİYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DEMİR GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR
DEMİR GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR
DEMİR GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı