Haber Detayı
30 Ocak 2020 - Perşembe 08:40 Bu haber 1501 kez okundu
 
DEMİR KILIÇDAROĞLU’NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Göreve geldiği günden bu güne çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, son ziyaretini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’da makamında ziyaret ederek, gerçekleştirdi.
SİYASET Haberi
DEMİR KILIÇDAROĞLU’NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Göreve geldiği günden bu güne çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, iki günlük Ankara ziyaretlerini tamamladı. İbrahim Demir son ziyaretini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’da makamında ziyaret ederek yaptı. İlk gün CHP Genel Merkezi’ni ziyaret eden Demir ve ekibi, CHP Antalya Milletvekilleri Çetin Osman Budak, Cavit Arı, Rafet Zeybek ve Aydın Özer’i makamlarında ziyaret ettiler. İkinci gün Meclisteki CHP grup toplantısına katılan Demir ve ekibi daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Meclisteki makamında ziyaret etti.

Demir ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun sohbeti sıcak bir ortamda geçerken, İlçe Başkanı Genel Başkana Serik hakkındaki projelerini sundu. Daha sonra Antalya ve Türkiye hakkındaki güncel olaylar hakkında karşılıklı olarak fikir alış-verişinde  bulundular.

CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir’e Ankara ziyaretinde CHP İlçe Yönetimi ve meclis üyeleri eşlik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEMİR, KILIÇDAROĞLU’NU, MAKAMINDA, ZİYARET, ETTİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DEMİR KILIÇDAROĞLU’NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
DEMİR KILIÇDAROĞLU’NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Yorumlar
Haber Yazılımı