Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 14:07 Bu haber 1185 kez okundu
 
Demir: “Şov Yapmıyoruz Halkımızın Hakkını Savunuyoruz”
MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Çoşkun’un şov yapmakla suçladığı CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir’den cevap gecikmedi. Başkan Demir, ‘Şov yapmıyoruz. Halkımızın hakkını savunuyoruz” diye cevap verdi.
GÜNDEM Haberi
Demir: “Şov Yapmıyoruz Halkımızın Hakkını Savunuyoruz”CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir ‘Sahillere sahip çıkmak, 500 Bin TL’lik rüşveti kimin aldığını araştırmak şov yapmak ise sayın MHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun’un söylemleriyle evet şov yapıyoruz. Bu olaylar siyasi bir olay değildir. Serik halkının haklarını savunma olayıdır. Rüşvet ortaya çıkıncaya kadar sahillerimizi tekrar Serik halkına kavuşturuncaya kadar senin dilinde cevap veriyoruz şov yapmaya devam edeceğiz. Sayın Başkan, ‘Milliyetçi Hareket Partisi şov yapmaz gereğini yapar’ derken, gereğini yaptığınız için mi sahillerimiz elimizden alınıyor?

Rüşvet olayını araştıracağın zamanı, bana cevap vermekle dolduruyorsun. Serik halkının sizlerden beklentisi, bu konularla ilgili aktif bir şekilde çalışmanız. Sayın MHP İlçe Başkanı suskunluğunuzu bozup, Türkiye gündemine oturan rüşvet olayı ve sahillerimizle ilgili sizden bir açıklama bekliyorum” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Demir:, “Şov, Yapmıyoruz, Halkımızın, Hakkını, Savunuyoruz”, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı