DEMİR: “VATANDAŞI PATATES SOĞANA MUHTAÇ ETTİNİZ”
Haber
26 Nisan 2021 - Pazartesi 16:48 Bu haber 5998 kez okundu
 
DEMİR: “VATANDAŞI PATATES SOĞANA MUHTAÇ ETTİNİZ”
Cumhuriyet Halk Partisi Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, hükümetin patates soğan dağıtımıyla ilgili bir açıklama yaptı.
SAĞLIK Haberi
DEMİR: “VATANDAŞI PATATES SOĞANA MUHTAÇ ETTİNİZ”Cumhuriyet Halk Partisi Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, hükümetin patates soğan dağıtımıyla ilgili bir açıklama yaptı.

 

Serik’te hükümetin kaymakamlıklara gönderdiği patates soğanı Serik’te dağıtımı başlarken, CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, konuyla ilgili açıklama yaptı. Başkan Demir, şunları söyledi:

‘Ülkemiz de her geçen gün ekonomi daha da kötüye gidiyor. Vatandaşlarımıza bir avuç patates soğan dağıtan Ak Parti Hükümeti, bunu bir lütuf gibi gösteriyor. Milletimizi bu durumu düşmesinin en büyük suçlusu, Ak Parti hükümetidir. İzlediği yanlış politikalar sonucunda milletimizi bir avuç patatese ve soğana muhtaç ettiler. Patates soğan dağıtan hükümet Bakanların bildiği Serik’teki 500 Bin TL lik rüşvet olayıyla ilgili ilçemizdeki yetkililerden henüz bir açıklama yapmadı. Serik’teki 500 TL’lik rüşveti kimin yediğini buluncaya kadar bu soruyu sormaya devam edeceğim. Buradan Serik’teki yetkililere soruyorum, Elindeki malı çok ucuz bir şekilde satan çiftçimizin hali ne olacak?” 

 

CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, DP Serik İlçe Başkanı Yaşar Emirdar ile birlikte Serik’teki patates soğanların konulduğu yere gittiler.

 

CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, vatandaşa patates soğan veren Ak Parti Hükümeti’nin Serik’teki yandaşlara verdiği 500 TL’lik rüşvetin peşini bırakmayacaklarını da sözlerine ekledi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: DEMİR:, “VATANDAŞI, PATATES, SOĞANA, MUHTAÇ, ETTİNİZ”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DEMİR: “VATANDAŞI PATATES SOĞANA MUHTAÇ ETTİNİZ”
DEMİR: “VATANDAŞI PATATES SOĞANA MUHTAÇ ETTİNİZ”
Yorumlar
Haber Yazılımı