Deva’nın “Uğur”u Var
Haber
15 Haziran 2021 - Salı 16:09 Bu haber 2901 kez okundu
 
Deva’nın “Uğur”u Var
Deva Partisi Serik İlçe başkanlığı olağan genel kurulu yapıldı. Kongrede tek aday olan daha önce atama ile gelen Başkan Uğur Özkan bu kez seçimle geldi.
SİYASET Haberi
Deva’nın “Uğur”u VarKongrede 67 delegeden 48 ünün oy kullandığı seçimde Uğur Özkan 48 oyla yeniden İlçe Başkanı seçildi.

Serik ilçesi Karalar Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Satıcı, Antalya İl Başkanı Özgür Özbek, İyi Parti İlçe Başkanı Kadir Bodur, CHP İlçe Başkanı İbrahim Demir, DP İlçe Başkanı Yaşar Emirdar, Serik Semt Pazarcıları ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mevlüt Akıllı, davetliler ve partililer katıldı.

Kongrenin açılışında konuşan Uğur Özkan, “13 Kasım 2020 de Genel Merkez tarafından ilçe başkanlığı görevine atandım. Bugün burada birinci olağan kongremizi yapıyoruz. Bu ülkenin sorunları var. Hemen çözülmesi gereken sorunlar bunlar. Bunlar ekonomi, sağlık, eğitim, adalet. Bunun dışında konuşmaktan ve işsizlikten çekinen gençler var. Cinayete, şiddete kurban giden kadınlarımız var. Evlerine ekmek götüremeyen vatandaşlarımız var. Bu sorunları çözmek için Deva Partisi olarak elimizi taşın altına koyduk. Serik halkı çok merttir. Ama turizmde yeterince hakkımızı alamıyoruz. Tarımda hakkımızı alamıyoruz. Güneşten, akan Köprüçayı’ndan hakkımızı alamıyoruz. Serik, adeta üvey evlat muamelesi görüyor. Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’ın önderliğinde bu gidişata hep birlikte dur diyeceğiz” dedi.

Uğur Özkan başkanlığındaki yönetim kurulu şöyle oluştu:

Mümine Tanrıverdi, Atilla Yapıcı, Gökhan Şahin, Fatih Yılmaz, Nadir Saygın Babacan, Onur Akbulut, Nurcan Öztaş, Fatma Tunç, Fatih Sultan Mehmet Mert, Murat Ali Keleş, Mutlu Durmaz, Hasan Kurt, M. Şemsettin Arıkan, Seyfettin Torbalı.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Deva’nın, “Uğur”u, Var,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Deva’nın “Uğur”u Var
Deva’nın “Uğur”u Var
Deva’nın “Uğur”u Var
Deva’nın “Uğur”u Var
Yorumlar
Haber Yazılımı