Haber Detayı
19 Şubat 2020 - Çarşamba 13:28 Bu haber 1420 kez okundu
 
DSP Günübirlikler İçin Atağa Kalktı
Belek ve Kadriye Günübirlik Alanları için atağa geçen DSP İlçe Teşkilatı ile Meclis Üyeleri imza kampanyası başlattı.
SİYASET Haberi
DSP Günübirlikler İçin Atağa Kalktı

Tek tek sivil toplum kuruluşları ile gazeteleri gezerek, destek isteyen DSP İlçe Teşkilatı ile Meclis Üyeleri 5 maddelik bir açıklama yaparak, şu konuları gündeme taşıdılar: 

“1. Kültür ve Turizm bakanlığı tarafından yapılan Belek ve Kadriye  günübirlik alanları için Serik Belediyesine itiraz dilekçesi verilecektir.

2. Serik halkına ait olan Belek ve Kadriye  günübirlik alanlarının büyük bir kısmının elinden alınmasına karşın imza kampanyası başlatılacaktır.

3. Tüm Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Sivil Toplum Kuruluşları ziyaret edilerek ortak hareket edilmesi için çağrıda bulunmak ve başlatmış olduğumuz imza kampanyasına destek istemek.

4. Başta Cumhurbaşkanımıza, Bakanlarımıza, Antalya Milletvekillerine Günübirlik alanlarının halkımıza verilmesi için, haklılığımızı ortaya koyan, haklı mücadelemize destek istemek üzere mektup yazılacaktır.

5. İlerleyen günlerde ortak bir kararla tüm halkımızı farkındalık yaratmak adına belirlenecek bir yerde birlikten güç doğar ilkesi ile toplantı yapılacaktır.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: DSP, Günübirlikler, İçin, Atağa, Kalktı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
DSP Günübirlikler İçin Atağa Kalktı
Yorumlar
Haber Yazılımı