Eski Başkan Coşkun’un “Bu Bir Bayrak Yarışıdır”
Haber
21 Eylül 2020 - Pazartesi 13:48 Bu haber 1113 kez okundu
 
Eski Başkan Coşkun’un “Bu Bir Bayrak Yarışıdır”
Kongredeki konuşmasına, “Bu bir bayrak yarışıdır” diye başlayan MHP Serik eski İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, “Artık bayrağı devretmenin vakti gelmiştir” dedi.
SİYASET Haberi
Eski Başkan Coşkun’un “Bu Bir Bayrak Yarışıdır”MHP Serik eski İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, konuşmasında daha sonra şöyle dedi:

“30 Ocak 2012 Kongresinde bu salonda başladığım aktif teşkilat hayatıma 17 Ağustos 2016 da İlçe Başkanı olarak atandım. Bugün itibariyle yine bu salonda Bayrağı devrediyorum.

Her zaman davamızı şahsımızın ve işimizin önünde tutarak var gücümüzle çalıştık. İyi günde kötü günde her zaman vatandaşlarımızın yanında yer alarak davamıza ve Serik'imize nasıl hizmet edebilirizin derdine düştük. Ne teşkilâtımıza ne de davamıza en ufak bir leke getirmeden bayrağı devrediyoruz.

Her zaman Başbuğumuzun izinde, Liderimizin peşinde, Teşkilâtlarımızın yanındayız. Görev yaptığım yaklaşık 9 yıllık süre içinde çalışma imkanı bulduğum İl Başkanlarımıza, İl Yöneticilerimize, İlçe Başkanlarımıza, İlçe Yöneticilerimize, Belediye Meclis Üyelerimize, Siz değerli delegelerimize ve bütün dava arkadaşlarımıza Teşekkür ediyor, haklarını helal etmelerini istiyorum. Benim hakkım var ise sonuna kadar helaldir.

Bize Davamıza hizmet etme şerefini yaşatan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'e ve Genel Merkez Yöneticilerimize Teşekkür ediyor, Şükranlarımızı sunuyorum.

Yeni seçilecek olan İlçe Başkanımızı ve İlçe Yöneticilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

Toyumuzun Serik'imize Antalyamıza, Partimize ve Ülkemize hayır getirmesini temenni ediyor, hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.

Sağ olun var olun Yüce Allah'a emanet olun.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Eski, Başkan, Coşkun’un, “Bu, Bir, Bayrak, Yarışıdır”, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Eski Başkan Coşkun’un “Bu Bir Bayrak Yarışıdır”
Yorumlar
Haber Yazılımı