ESNAFTAN HALKA İNDİRİM KARTI
Haber
09 Kasım 2020 - Pazartesi 15:54 Bu haber 1334 kez okundu
 
ESNAFTAN HALKA İNDİRİM KARTI
Yeşilçam Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk önderliğinde başlatılan bir projedir.
GÜNDEM Haberi
ESNAFTAN HALKA İNDİRİM KARTI“Esnaf İndirim Kartı kredi kartı değildir. Ayrıca herhangi bir aidat ödemesi yoktur. Bu projedeki esas amaç yerel esnafı kalkındırmaktır. Covid 19’dan dolayı Halkımız kadar esnafımız da maddi zorluk içerisindedir. Bu zorluk içinde  iş yeri kirasını ödeyemez durumda olan esnafımız buna ek olarak eleman maliyetlerini de karşılayamadığı için eleman çıkarma yoluna gitmek zorunda kalmaktadır. Halihazırda AVM’lerin önünü kesmesiyle savaşıp ayakta kalmaya çalışan esnafımız pandemi şartları nedeniyle bu sıkıntılara göğüs geremez hale gelmiştir. Biz de bu projeyle hem halkımız indirimden faydalansın, hem de esnafımız kazanç sağlasın istiyoruz.

Şu anda Esnaf İndirim Kartı uygulamamız Antalya ve 19 ilçesinde kullanılmaya başlamıştır. Gelen talepler üzerine bu uygulama zamanla Türkiye genelinde kullanılacaktır.”

ANTALYA MAHALLE MUHTARLARINDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Yeşilçam Medya ESNAF İNDİRİM KARTI tanıtımı için kahvaltı düzenledi. Antalya Mahalle Muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen kahvaltıda Esnaf İndirim Kartı Antalya Mahalle Muhtarları’ndan büyük ilgi gördü ve mahalle muhtarları Esnaf İndirim Kartına tam destek oldular. Sayın Selçuk; ''Yeşilçam Medya olarak değerli muhtarlarımıza saygı ve teşekkürlerimizi sunarız'' dedi.

ESNAF İNDİRİM KARTINI TESK KARTLA KARIŞTIRMAYIN

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin çıkarmış olduğu tesk kart sadece esnaflar içindir. Fakat Esnaf İndirim Kartı aynı zamanda halka da arz edilmiştir. Esas amaç esnaf ve halkın etkileşim içinde olup, karşılıklı kazanç sağlamalarıdır.

ESNAF  BU KARTI NASIL  KULLANACAK?

Yeşilçam Medya olarak esnafımız ile indirim sözleşmesi yapıyoruz. Esnafımızın iş yerinin iç dış resimlerini çekerek www.esnafindirimkarti.com web sitemizde yayınlıyoruz. Yayınlanan içerikte esnafın adres, iletişim, yol tarifi ve anahtar kelime yer almaktadır. Buradaki amaç, esnafın reklamının yapılmasının yanısıra  Esnaf İndirim Kartı kullanan müşterilerin esnafa kolaylıkla ulaşabilmesidir.

Esnaf İndirim kartı için bu numaradan bizimle iletişime geçen vatandaşlarımızın kartları  adreslerine teslim ediliyor.” 05057747447

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: ESNAFTAN, HALKA, İNDİRİM, KARTI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ESNAFTAN HALKA İNDİRİM KARTI
ESNAFTAN HALKA İNDİRİM KARTI
ESNAFTAN HALKA İNDİRİM KARTI
Yorumlar
Haber Yazılımı