Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 14:41 Bu haber 666 kez okundu
 
Golf Profesyonelleri Belek’te
Dünyanın en büyük golf malzemesi tedarikçilerinden olan TGI, 80 profesyonel ve 240 amatör oyuncu toplam 320 kişi ile 10.yılını kutluyor.
SPOR Haberi
Golf Profesyonelleri Belek’te

Serik ilçesi Belek turizm merkezinde bulunan Regnum Carya ve National Golf Clüpte golf turnuvası başladı. Matrix Travel tarafından 14 – 20 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. 

1984 yılında 40 golf profesyonelinin bir araya gelerek kurduğu ve bugün İngiltere ve İrlanda da olmak üzere toplam 480 PGA üyesi ortağı bulunan TGI Golf Direktörü Edward Reid, her yıl Dünyanın bir çok ülkesinde golf turnuvaları düzenlediklerini ancak en büyük ilgiyi Belek’te yapılan turnuvanın çektiğini söyledi. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Türkiye’deki turnuvayı yüksek bir katılım oranı ile gerçekleştirdiklerini ve sayıların önümüzdeki yıllarda daha da artarak devam edeceğine inandıklarını belirtti.

TGI Golf Travel’ın Satış Müdürü Neil MacRae, Belek te bulunan otel ve golf sahalarının dünya standartlarında olduğunu ve her yıl yapılan bu turnuva için Belek’in değişmez bir adres haline geldiğini söyledi.

TGI Golf Travel’ın Türkiye’deki iş ortağı Matrix Travel yetkilisi Yavuz Üngör turnuvayı 10. Kez Belek’te gerçekleştirmekten mutlu olduklarını ve 2020 yılında yine aynı tarihlerde yapılacak olan turnuva için çalışmaların şimdiden başladığını belirtti.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Golf, Profesyonelleri, Belek’te,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Golf Profesyonelleri Belek’te
Golf Profesyonelleri Belek’te
Golf Profesyonelleri Belek’te
Golf Profesyonelleri Belek’te
Yorumlar
Haber Yazılımı