Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 14:43 Bu haber 1320 kez okundu
 
Hüseyin Barış Ünsal’dan Basın Açıklaması
Değerli Hemşehrilerim, Sizlerin kıymetli destekleri ile 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçiminden bu yana üstlendiğim belediye meclis üyeliği görevim 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri ile sona erecektir.
YAŞAM Haberi
Hüseyin Barış Ünsal’dan Basın Açıklaması

Değerli Hemşehrilerim,

Sizlerin kıymetli destekleri ile 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçiminden bu yana üstlendiğim belediye meclis üyeliği görevim 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri ile sona erecektir.

Aldanmadan aldatmadan, eğilip bükülmeden, millet menfaatini gözeterek emanetinize halel getirmemeye çalıştığım bu dönemde şahsıma desteklerini esirgemeyen Sayın Ramazan Çalık ve meclis üyesi arkadaşlarıma, çok değerli belediye çalışanlarına, birbirinden değerli basın mensuplarımıza ve en önemlisi her şeyin en güzelini hak eden siz değerli Serik halkına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Yeni dönemde görev almak için aday olan değerli belediye başkan ve belediye meclis üyesi adayı arkadaşlarımıza da başarılar diler, haklarında hayırlısı olanı temenni ederim.

Unutmayalım ki aynı milletin bir ferdi olmaktan gurur duyacağımız, ayrışmayı değil bütünleşmeyi, farklılaşmayı değil kucaklaşmayı, kutuplaşmayı değil kaynaşmayı sağlayacak bir seçim süreci hepimizin ihtiyacı olan en büyük değerdir.

Bu vesile ile şahsıma görev vererek beni onurlandıran siz kıymetli Serik halkına teşekkürü bir borç bilir, haklarınızı helal etmenizi dilerim.

Saygılarımla

Hüseyin Barış Ünsal

Serik Belediye Meclis Üyesi

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Hüseyin, Barış, Ünsal’dan, Basın, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı