Haber Detayı
29 Nisan 2020 - Çarşamba 10:32 Bu haber 716 kez okundu
 
İlçe Spor’dan Yüz Koruyucu Siperlik Desteği
Serik Gençlik ve Spor İlçe ve Serik Gençlik Merkezi Müdürlüğü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Kaymakamlık İlçe Vefa Destek Grubu, Sağlık Çalışanları, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve basın mensuplarına yüz koruyucu siperlik dağıtımı yaptı.
GÜNDEM Haberi
İlçe Spor’dan Yüz Koruyucu Siperlik DesteğiSerik ilçesinde Serik Gençlik ve Spor İlçe ve Serik Gençlik Merkezi Müdürlüğü, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında çok yoğun bir şekilde çalışan sağlık görevlilerine, Kaymakamlık İlçe Vefa Destek Grubuna, güvenlik güçlerine ve basın mensuplarına yüz koruyucu siperlik dağıtımı yaptı.

Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Gençlik Merkezlerindeki görevli gençlik liderleri, antrenörler ve gönüllüler tarafından üretilen yüz koruyucu siperlik maskelerin üretimi devam ediyor.
Antalya Özgecan Aslan Gençlik Merkezi'nde üretilen yüz koruyucu siperlik maskeler Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü/Gençlik Merkezi Müdürü Mevlüt Özen ile Gençlik Lideri tarafından, Kaymakamlık İlçe Vefa Destek Grubu için Serik Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu'na, Sağlık Çalışanlarına iletilmek üzere İlçe Sağlık Müdürü Ramazan Irmak'a, İlçe Jandarma Komutanlığı için İlçe Jandarma Komutanı Ayhan Aktürk'e, İlçe Emniyet Müdürlüğü için Emniyet Müdürü Ömer Zafer Karaaslan' a ve basın mensuplarına yüz koruyucu siperlik teslim edildi.

Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü/ Gençlik Merkezi Müdürü Mevlüt Özen yaptığı açıklamada; devletin salgının yayılma hızının önüne geçilmesi noktasında tüm kurumlarıyla her konuda maddi-manevi seferber olduğunu, bu hususta Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerine bağlı personelleri ile Serik Gençlik Merkezi görevlilerinin de üzerlerine düşen görevi yaptığını söyledi.
Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörleri, Gençlik Merkezi personelleri ve üyeleri tarafından üretilen yüz koruyucu siperlik maskeleri Serik'teki ilgili resmi kurumlara teslim ettiklerini ifade eden Özen; "Bu salgın sadece ilçemiz, ilimiz, ülkemiz değil, tüm dünyanın mücadele ettiği bir salgındır. Bu mücadelede toplumumuzun her bir ferdine büyük görevler düşüyor. Hepimiz üzerimize düşen görevi yaparsak, bu salgını en kısa sürede kontrol altına alır, bu sıkıntılı günlerden çok kısa sürede kurtuluruz.Herkesi kurallara ve yapılan uyarılara uymaya, ayrıca evde kalıp izole kurallarını uygulamaya davet ediyoruz.Koruyucu Siperlik üretiminde emeği geçen tüm gençlik merkezi görevlilerimize, antrenörlerimize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: İlçe, Spor’dan, Yüz, Koruyucu, Siperlik, Desteği,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İlçe Spor’dan Yüz Koruyucu Siperlik Desteği
İlçe Spor’dan Yüz Koruyucu Siperlik Desteği
İlçe Spor’dan Yüz Koruyucu Siperlik Desteği
İlçe Spor’dan Yüz Koruyucu Siperlik Desteği
İlçe Spor’dan Yüz Koruyucu Siperlik Desteği
Yorumlar
Haber Yazılımı