Kabadayı: “2021 yılı beklentilerimizi tutturacağımıza inanıyorum”
Haber
26 Mayıs 2021 - Çarşamba 11:59 Bu haber 9379 kez okundu
 
Kabadayı: “2021 yılı beklentilerimizi tutturacağımıza inanıyorum”
Özaltın Holding Yönetim Kurulu Baş Danışmanı Fatih Kabadayı, bir açıklama yaptı. Kabadayı, “2021 yılı beklentilerimizi tutturacağımıza inanıyorum” dedi.
TURİZM Haberi
Kabadayı: “2021 yılı beklentilerimizi tutturacağımıza inanıyorum”Özaltın Holding Yönetim Kurulu Baş Danışmanı Fatih Kabadayı, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Pandeminin hayatımıza girmesiyle her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzün de sıkıntıları oldu. Hükümetimizin, bakanlıklarımızın özverili çalışmaları neticesinde bugünlere geldik.

Bugün baktığımızda da 10 binin altında vaka sayıları ile salgını kontrol altına almış bulunmaktayız.
Ayrıca Rusya Federasyonu almış olduğu bir karar ile vaka sayılarının yüksek oldugunu ifade ettiler. Bir süre vatandaşlarını ülkemize göndermeyeceklerini açıkladılar.
Ülkemizdeki vaka sayılarının düşüşüne paralel olarak heyetler arası görüşmelerle tekrar Rusya Federasyonu’ndan ülkemize turist geleceğine ve 2021 yılı beklentilerimizi tutturacağımıza inanıyorum. Yine geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı’mızın biontech ile 120 milyon doz aşı anlaşması yapması, Turizm Bakanlığı’mızın turizm çalışanlarını aşılama projeleri yakın zamanda hayata geçirildi. Dolayısıyla salgını kontrol altına alarak gelen yabancı turistlerin sağlığını korumaya özen gösteriyoruz.
AB ülkelerinin ve Rusya Federasyonu’nun  bu yapılan çalışmaları inceleyerek ülkemize vatandaşlarını rahatlıkla göndereceğini düşünüyorum.
Dolayısıyla bölgemizde geçimini turizmden sağlayan turizm calısanı, esnaf, yani turizmin bir yerinde hayatını idame ettiren vatandaşlarımızın da, İnşallah bir nebze de olsa sıkıntılarının çözüleceği kanaatindeyim.
Yeni Turizm sezonumunuzun ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
Saygılarımla.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Kabadayı:, “2021, yılı, beklentilerimizi, tutturacağımıza, inanıyorum”,
Yorumlar
Haber Yazılımı