“Kadına Şiddete Hayır” dediler
Haber
22 Kasım 2021 - Pazartesi 10:46 Bu haber 2994 kez okundu
 
“Kadına Şiddete Hayır” dediler
21 Kasım 2021 Pazar günü oynanan Serik Belediyespor-Afjet Afyonspor maçında, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Serik Sosyal Hizmet Merkezi bayan personelleri ve Serik Belediyespor kulübümüzün oyuncuları, 20-25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Ulusal Eylem Planı kapsamında, “Şiddete Hep Birlikte Dur Diyelim “ sloganıyla banner açtılar.
SPOR Haberi
“Kadına Şiddete Hayır” dedilerToplumsal duyarlılık yaratmak amacıyla yapılan faaliyette maç öncesi Serik Belediyespor oyuncuları tarafından açılan bunner, maç sonrası Sosyal Hizmetler bayan personelleri ile birlikte tekrar açıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Meral YILMAZ; “Kadınlara, erkeklere, çocuklara, yaşlılarımıza, engellilerimize  yönelik her türlü şiddete “Sıfır Tolerans “ !!! Diyoruz, Anonsu eşliğinde yapılan faaliyettin amacının şiddet olaylarına karşı Farkındalık oluşturmak  ve dikkat çekmek ,olduğunu belirtti. Bu önemli faaliyetten dolayı  desteklerini esirgemeyen Serik Kaymakamlığımıza, Serik Belediyemize, Serik Sosyal Hizmet Merkezimize ve Serik Belediye Spor Kulübüne teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: “Kadına, Şiddete, Hayır”, dediler,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“Kadına Şiddete Hayır” dediler
Yorumlar
Haber Yazılımı