Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 19:42 Bu haber 1177 kez okundu
 
Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya Serik CHP’den kınama
CHP İlçe Başkanlığı yayınladığı bir basın açıklaması ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara'da düzenlenen saldırıyı kınadı.
SİYASET Haberi
Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya Serik CHP’den kınamaCHP İlçe Başkanlığı yayınladığı bir basın açıklaması ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara'da düzenlenen saldırıyı kınadı.

 

CHP Serik ilçe Başkanı Yusuf Etli imzasıyla yayınlanan açıklamada, Genel Başkanları Kemal Kılıçtaraoğlu’na yapılan saldırıyı nefretle  kınadıklarını söyledi. Yapılan saldırı ile ilgili yapılan açıklamada, şöyle denildi:

 

“Bu saldırıyı, sadece Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılmış bir salıdırı olarak görmüyoruz. Hedefte demokrasi var, huzur var, Türkiye var. Yapılan saldırının sıradan bir protesto olmadığını, organize bir eylem olduğunu görüyoruz.

 

Türkiye’yi korku ve terör bataklığına sürüklemek isteyenlere karşı dimdik ayaktayız. Hain saldırıyı nefretle kınıyor, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Kılıçdaroğlu'na, Yapılan, Saldırıya, Serik, CHP’den, kınama,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya Serik CHP’den kınama
Yorumlar
Haber Yazılımı