Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 17:32 Bu haber 465 kez okundu
 
Klima ve Eleman Sorunları Görüşüldü
İklimlendirme (klima) ve tüm meslek dallarında gereksinimi duyulan alt eleman sorunu ve çözüm yolları ele alındı.
EĞİTİM Haberi
Klima ve Eleman Sorunları Görüşüldü

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Orhan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile birlikte klima ve tüm meslek dallarında alt eleman sorunları ve çözümü, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin öğrencilere, velilere anlatılması, özendirilmesi amacıyla Orhan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda bir toplantı düzenlendi.

Sorunların tespit edildiği ve çözümleri hakkında önerilerin konuşulduğu toplantı yaklaşık 2,5 saat sürdü. Toplantı sonunda alınan kararlar kapsamında bu tür toplantıların daha sık düzenlenmesi, çeşitli kampanyaların yapılması ve meslek ustalarının zaman zaman derslere girerek mesleklerin önemini anlatmaları gibi öneriler dile getirildi ve kararlar alındı.

Toplantıya katılan Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Savaş ise şunları söyledi:

“Serik Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda klimacı esnafı ve tüm meslek dallarında duyulan alt eleman sorunun ele alındığı istişare toplantımızı gerçekleştirdik.

Toplantıda öğrenci ve velilerin meslek ve teknik Anadolu lisesine eski ilginin tekrar arttırılması ile ilgili çeşitli kampanyaların düzenlenmesi kararları alındı.

Toplantımıza teknik müdür yardımcısı Atakan Türker, tesisat ve iklimlendirme öğretmenleri Mustafa Ali Şak, Erkan Uzun ve Ece Yılmaz katıldı. Tüm katılımcılara ve emeği geçenlere teşekkür ederim.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Klima, ve, Eleman, Sorunları, Görüşüldü,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Klima ve Eleman Sorunları Görüşüldü
Klima ve Eleman Sorunları Görüşüldü
Yorumlar
Haber Yazılımı