Köse: “Kavşakların yapılması önem arz ediyor”
Haber
23 Ağustos 2021 - Pazartesi 10:12 Bu haber 3252 kez okundu
 
Köse: “Kavşakların yapılması önem arz ediyor”
AK Parti Antalya milletvekili Mustafa Köse, Serik’te incelemelerde bulundu, vatandaşlarla bir araya geldi. Ak Parti Heyeti, ziyaretler sırasında esnafın ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi.
SİYASET Haberi
Köse: “Kavşakların yapılması önem arz ediyor”Köse’ye ziyaretleri sırasında AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, Belediye Başkanı Enver Aputkan ve partililer eşlik etti.

Ziyaretler hakkında açıklama yapan AK Parti Antalya milletvekili Mustafa Köse, “Bugün Serik’te ziyaretlerde bulunuyoruz. Önce Akbaş Mahallesi’ne giderek, vefat eden mahalle başkanımızIn taziyesine gittik. Vatandaşlarımızla bir araya geldik. Sonrasında Serik’te belediye başkanımızla ziyaretlerde bulunuyoruz” dedi.

“Belediye Serik’in her yerinde seferberlik başlattı”

Belediyenin Serik’in her yerinde bir seferberlik başlattığını aktaran Köse, “Yollarımız ve asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmaları yerinde gördük. Serik’in her yerinde vatandaşlarımıza hizmet etmek için Kemal Çelik vekilimiz, belediye başkanımız, ilçe başkanımız çalışıyor. Bize düşen neyse elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Serik’i güzel günler bekliyor. Özellikle belediye başkanımızın çok yoğun bir çalışması var” diye konuştu.

“Manavgat’a da Serik eli değdi”

Belediye Başkanının çalışmalarının sadece Serik’i kapsamadığını belirten Köse, “Geçtiğimiz haftalarda afet döneminde gördük. Manavgat’a da faydası oldu. Manavgat’a da Serik eli değdi. Manavgat’ta afet sonrası vatandaşlara yardım ve yangın anında ekipleriyle yangına müdahalesi çok önemliydi. Serikli hemşehrilerimiz inanılmaz bir vatandaşların yaralarını sarmak için destekleri ve fedakarlıkları oldu. Bu anlamda Serikliler’e özel olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

“Kavşakların yapılması önem arz ediyor”

Serik’e yapılması planlanan köprülü kavşaklara da değinen Köse, “Seriğin çıkışlarında bulunan bu kavşakların yapılması önem arz ediyor. Özellikle Kemal Çelik milletvekilimiz çok büyük bir gayret gösterdi. Sayın bakanın geçenlerde yaptığı ziyaretinde de görüşüldü. Talimatlar verildi. Puresüdürlerde ufak tefek itirazlar gündeme gelebiliyor. Resmi prosedürler yürüyor. Önemli olan iradenin ortaya konulması. O anlamda bu kavşakların yapılması yönünde hükümetimiz tarafından ortaya konuldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın bilgileri doğrultusunda inşallah en kısa zamanda yapılır” şeklinde konuştu.

“Serik Belediyespor bu sezon iyi bir başarı grafiği çizecektir.”

Son olarak Serik Belediyespor’a başarılar dileyen Köse, “Serik Belediyespor, Antalyamız’ın gurur duyduğu takımlarımızdan bir tanesi. Başarılarını sürekli takip ediyoruz. Oynadığı maçlara gidiyoruz. Takımımız bu sezon inşallah iyi bir başarı grafiği çizecektir. Kulüp yönetimine, hocalarımıza ve futbolcularımıza başarılar dilerim” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Köse:, “Kavşakların, yapılması, önem, arz, ediyor”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Köse: “Kavşakların yapılması önem arz ediyor”
Köse: “Kavşakların yapılması önem arz ediyor”
Köse: “Kavşakların yapılması önem arz ediyor”
Köse: “Kavşakların yapılması önem arz ediyor”
Köse: “Kavşakların yapılması önem arz ediyor”
Yorumlar
Haber Yazılımı