Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 16:38 Bu haber 658 kez okundu
 
KOZAN: “TEVAZU, SAMİMİYET, GAYRETLE ÖNCE MİLLET ÖNCE MEMLEKET...”
Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, “Millete hizmet yolunda CUMHUR İTTİFAKI ile kutlu yürüyüşe devam” dedi
SİYASET Haberi
KOZAN: “TEVAZU, SAMİMİYET, GAYRETLE ÖNCE MİLLET ÖNCE MEMLEKET...”

Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, “Millete hizmet yolunda CUMHUR İTTİFAKI ile kutlu yürüyüşe devam” dedi. Başkanı Kozan, daha sonra şöyle devam etti:

 

 

“Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan 17 Mart Pazar Saat 15:30’da Kepez Turgut Özal Kapalı Spor Salonu önünde bizlerle buluşuyor.

 

Memleket İşi Gönül İşi diyerek çıktığımız bu yolda gün birlik olma günüdür, gün memleketimizde birlik ve beraberliğimizi zirveye çıkararak, acaba Türkiye bir tökezlermi de kaos planlarımızı hayata geçiririz diyenlere Antalya'dan gür bir ses verme, gün tek yürek olma günüdür.

 

Vakit Serik Vakti, Vakit Antalya Vakti, Vakit Türkiye Vakti. Yüreği Serik için, Antalya için, Türkiye için atan tüm SERİK'li hemşerilerimizi mitingimize katılarak bu coşkuyu yaşamaya davet ediyoruz.”

 

Mitinge, Üründü Yolu Cuma Pazarı 14 Mayıs Caddesi kavşağında saat 13.00’de toplanıp, toplu bir şekilde hareket edeceklerini ifade eden Başkan Kozan; "Millete hizmet yolunda, MEMLEKET İŞİ GÖNÜL İŞİ diyerek, Antalya'da MENDERES TÜREL, SERİK'TE ENVER APUTKAN diyor, tüm hemşehrilerimize saygılar sunuyorum" dedi.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: KOZAN:, “TEVAZU,, SAMİMİYET,, GAYRETLE, ÖNCE, MİLLET, ÖNCE, MEMLEKET...”,
Yorumlar
Haber Yazılımı