Lesfees, “Türkiye çok güvenli bir ülke”
Haber
31 Mayıs 2021 - Pazartesi 15:34 Bu haber 5767 kez okundu
 
Lesfees, “Türkiye çok güvenli bir ülke”
Serik ilçesinde Karavanlı tatile rağbet arttı. Fransız Xavier ve Marion Lesfees çifti tatil yaptıkları Türkiye için “Türkiye çok güvenli bir ülke” dedi.
TURİZM Haberi
Lesfees, “Türkiye çok güvenli bir ülke”Serik Boğazkent Mahallesi’nde 5 yıldızlı otellerin hemen yanında bulunan Serik Belediyesi Boğazkent Halk Plajı içerisinde bulunan, karavan ile tatil yapacak yerli ve yabancılara yer gösterilmesi ile birlikte bölge karavanla tatile çıkanların ilgi odağı oldu.

Pandemi nedeniyle güvenli bulduğu Türkiye’ye Fransa’dan karavanı ile birlikte gelen Xavier ve Marion Lesfees çifti kızları Astree ve Gabriel ile birlikte Boğazkent’teki alana karavanlarını kurarak tatil yapmaya başladı. Aynı zamanda deniz turizminden de faydalanan çift, pandemi süresince yaz sezonunu Antalya’da geçirdikten sonra karavanları ile Kapadokya bölgesine gidecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Xavier Lesfees, kendisinin Fransız vatandaşı olduğunu ve tatil için karavanı ile birlikte Türkiye’ye geldiğini söyledi.

Pandemi döneminde daha güvenli olduğu ve turistlere uygulanan yasakların daha az olması nedeniyle ailesi ile birlikte Karavanlarıyla Türkiye’de tatil yapmayı tercih ettiklerini belirten Lesfees, “Yaklaşık 10 gündür deniz kenarında bulunan Boğazkente karavanımız ile geldik. Buraya aracımızı park ettik. Hem denizden hem de güneşten faydalanıyoruz. Bulunduğumuz yer, emniyet açısından çok güvenli bir ortam. Karavan ile 5 yıldız tatil yapıyoruz. Yaz sezonu boyunca burada tatil yaptıktan sonra tatilimize Kapadokya bölgesinde devam edeceğiz” dedi.

Türk insanlarını çok cana yakın bulduğunu dile getiren Lesfees, “Türk insanı çok misafirperver, Türkiye’de deniz ve güneş çok güzel. Bunların yanında gezilecek birçok tarihi yer var. Türkiye bir cennet” diye konuştu.

Türkiye’nin büyük ve çok güzel bir ülke olduğuna dikkati çeken Lesfees, “Türkiye’ye tatile geldikten sonra, Türkiye’nin çok iyi ve güvenli bir yer olduğunu arkadaşlarıma da söyledim. Onları da Türkiye’ye davet ettim” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Lesfees,, “Türkiye, çok, güvenli, bir, ülke”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Lesfees, “Türkiye çok güvenli bir ülke”
Lesfees, “Türkiye çok güvenli bir ülke”
Lesfees, “Türkiye çok güvenli bir ülke”
Yorumlar
Haber Yazılımı