Logar kapağı hırsızlıkları mahalle muhtarı isyan ettirdi
Haber
04 Nisan 2022 - Pazartesi 10:41 Bu haber 1864 kez okundu
 
Logar kapağı hırsızlıkları mahalle muhtarı isyan ettirdi
Antalya’nın Serik ilçesinde sık sık çalınan logar kapakları mahalle muhtarını isyan ettirdi. Muhtar, “Yeter artık, kapakların çalındığı yerlere gece birileri düşebilir.” dedi.
GÜNDEM Haberi
Logar kapağı hırsızlıkları mahalle muhtarı isyan ettirdiAntalya’nın Serik ilçesinde sık sık çalınan logar kapakları mahalle muhtarını isyan ettirdi. Muhtar, “Yeter artık, kapakların çalındığı yerlere gece birileri düşebilir.” dedi.

Serik ilçesi merkez mahallesinde son günlerde hırsızlar logar kapaklarına dadandı. Son olarak Tekeli okulu ve Yunus Emre Anadolu lisesi çevresinde bulunan logar kapakları hırsızlar tarafından çalındı.

Kapaksız logar çukurları özellikle okul etrafında öğrenciler için büyük tehlike yaratıyor.

Mahalle muhtarı Zafer Korkmaz, “Son 3 gün içerisinde Merkez mahallesinde çeşitli noktalarda ve 2 okul çevresinde bulunan logar kapakları kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Çalınan kapakların bulunduğu yerler açık şekilde kaldı. Kaldırımda yürüyen vatandaşlar ve özellikle de öğrenciler her an biri çukura düşecek diye korkuyoruz. Vatandaşlarımızdan logar kapaklarını çalan ya da çalma girişiminde bulunanları görenlerin duyarlı davranarak polise bildirmelerini istiyoruz.” dedi.

Korkmaz, Belediye ve ASAT görevlilerine durumu bildirerek, çalınan logar kapaklarının yenilerinin yapılıncaya kadar bulunduğu yerlerin etrafı güvenlik şeritleri ile çevrildi.

 

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Logar, kapağı, hırsızlıkları, mahalle, muhtarı, isyan, ettirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı