MHP'de Üstünmet Dönemi
Haber
21 Eylül 2020 - Pazartesi 10:43 Bu haber 1472 kez okundu
 
MHP'de Üstünmet Dönemi
MHP Serik İlçe Teşkilatı Kongresi’nde tek listesi ile gidilen seçimde Osman Üstünmet, MHP’nin yeni ilçe başkanı oldu.
SİYASET Haberi
MHP'de Üstünmet DönemiKoronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen MHP ilçe kongresi, pazar günü saat 14.00’da Gündoğdu Düğün Salonu’nda yapıldı. Tek listesinin katıldığı seçimde, Osman Üstünmet, seçimi kazanan taraf oldu. Mevcut Başkan Ahmet Ali Coşkun’un aday olmadığı kongrede bir teşekkür konuşması yoptı.

MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun, Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yıldırım’ın da bir süre izlediği kongrede tek listesinin katıldığı seçimde, Osman Üstünmet, kazanan taraf oldu.

Osman Üstünmet’in18 Kişilik listesinde şu isimler yeraldı: Hasan Çetin, Ahmet Güzel, İbrahim Şahin, Ayşegül Kahya Çınar, Seyfettin Şahin, Neriman Özdemir Yıldırım, Mustafa Öz, Hüseyin Kahya, Sevilay Yılmaz, Abdullah Okudan, Emrah Gaffar, Ramazan Emir, İbrahim Koca, Güngör Yılmaz, Abdullah Yılmaz, Erdem Karacan, Halil Günal, Özcan Özen. Kongrede 33 kişilik il delegesi de seçildi.

Seçimi kazandığı açıklandıktan sonra bir teşekkür konuşması yapan Osman Üstünmet sözlerine, “İstiklal için birlik istikbal için dirlik temasıyla gerçekleştirilen 14. MHP Serik İlçe kongresine hepiniz hoş geldiniz” diyerek başladı. Üstünmet, daha sonra özetle şunları söyledi:

“Serik’te birlik ve beraberlik meşalesi ateşini şu andan itibaren yakmış bulunmaktayız. Ben ve teşkilatım herkesi kucaklamaya,  iyi günlerinde kötü günlerinde yanlarında olacağımıza söz veriyoruz. Serikli bir il başkanı ile çalışacak olmanın onurunu ve gururunu yaşıyorum. Ve diyorum ki; amasız, lakinsiz, fakatsız yanında olacağımızı beyan ediyorum.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: MHP'de, Üstünmet, Dönemi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP'de Üstünmet Dönemi
MHP'de Üstünmet Dönemi
MHP'de Üstünmet Dönemi
Yorumlar
Haber Yazılımı