MHP Yangında Vatandaşların Yanında
Haber
05 Ağustos 2021 - Perşembe 13:25 Bu haber 3648 kez okundu
 
MHP Yangında Vatandaşların Yanında
MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmed, bölgede meydana gelen yangınlarda vatandaşların yanlarında olduklarını söyledi.
SİYASET Haberi
MHP Yangında Vatandaşların YanındaÜstünmed yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi Serik İlçe Teşkilatı il başkanlığımız il yönetimi diğer ilçe teşkilatlarımız MHP Antalya milletvekilleri MYK üyelerimiz ile birlikte 28 Temmuz'da Manavgat'ta başlayan daha sonra Alanya-Gazipaşa Akseki ve Gündoğmuş'ta devam eden yangın felaketinde hep sahada vatandaşlarımızın yanında olduk.

Milliyetçi Hareket Partisi mensupları teşkilatları olarak yangından zarar Gören Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını ilk günden bu yana karşılamak için var gücümüzle çalıştık çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yine bu arada ilçemiz Pınarcık ve Haskızılören mahallelerinde elektrik tellerinden kaynaklı meydana gelen küçük yangınlarda Serikli vatandaşlarımızın duyarlılığı ellerinde ağaç dalları traktörlerin arkasındaki ilaç motorları ile müdahale etmesi bizleri sevindirmiştir. Bununla birlikte İlçemizin ormanlık alanlarında yaşayan vatandaşların herhangi bir Sabotaj ya da olası bir yangına karşı mahallelerinin giriş ve çıkışların da nöbet tuttuklarını görmekteyiz.

Yangın afeti boyunca milletimizin gösterdiği birlik beraberlik ve dayanışma bizleri son derece memnun etmektedir Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'in de söylediği gibi Türk milleti Neşe ve sevinç de olduğu kadar acı ve tasada da bir ve beraberdir.

Milliyetçi Hareket Partisi Serik İlçe Teşkilatı olarak çarşamba günü Serik Belediyesi MHP'li meclis üyeleri Grup sözcümüz, Serik Ülkü Ocakları Başkanı, Türkav Serik temsilcisi, Kamu-sen'e bağlı sendikaların Serik temsilcileri ile bir araya geldik bu istişare toplantımız önümüzdeki günlerde Parti mensuplarımızı dahil ederek daha geniş bir istişare grubu oluşturacağız.

Bu toplantıların amacı Serik'te ve çevremizde meydana gelebilecek olası bir doğal afet Orman yangını, sel, Deprem benzeri gibi afetlere karşı neler yapılabileceği ile ilgili Beyin fırtınası oluşturmaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi Serik ilçe teşkilat olarak Bizler de Allah göstermesin olası bir afet durumunda kamu görevlilerimizin bilgisi dahilinde onların çalışmalarını sekteye uğratmadan gönüllülük esasına dayalı kendi çatımız altında çalışma grupları oluşturarak ihtiyaca göre yardım imkanları sağlamak amaçlı çalışmalar yapma konusunda istişarelerde bulunduk.

Bu arada Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ beyin talimatıyla ülkemizin çeşitli noktalarında devam eden yangınlarda zarar gören Vatandaşlarımızın bir nebzede olsa acılarını dindirebilmek ve yaralarını sarabilmek için yardım eli uzatmak maksadı ile yardım kampanyası başlatılmıştır. Allah’ım bizlere inşallah böyle acıları bir daha yaşatmasın tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Gün birlik günüdür, Mazluma Yunus, zalime Yavuz olma günüdür. Acıları dindirme, yaraları sarma günüdür” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: MHP, Yangında, Vatandaşların, Yanında,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP Yangında Vatandaşların Yanında
MHP Yangında Vatandaşların Yanında
Yorumlar
Haber Yazılımı