Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 12:24 Bu haber 1089 kez okundu
 
Millet İttifakı Kaymakamı Ziyaret Etti
CHP Serik İlçe Başkanı Yusuf Etli, İyi Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur ve beraberinde kendilerine eşlik eden her iki partinin Belediye Meclis Üyeleri, Kaymakam Haluk Şimşek’i makamında ziyaret ederek istişarede bulundular.
SİYASET Haberi
Millet İttifakı Kaymakamı Ziyaret EttiHeyet, Kaymakam Şimşek ile ilçede yaşayan Suriyeliler ile ilgili bazı sıkıntıları payalştılar.

Konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan İyi Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur, İlçe genelinde yaşayan bazı Suriyeliler’in geceleri parklarda kaldıkları, yerli halkın rahatsız olduğu, Serik’te yaşayan vatandaşların bu tür konularda çok hassas olduklarını belirtti. Geçmişte de buna benzer yaşanan bazı müessif olaylara dikkati çeken Bodur, bu konuda gerek güvenlik görevlilerinin gerekse zabıta görevlilerinin belirli saatlerde parklarda görevlendirilerek, parkların denetim altında bulundurulması konusunda taleplerini dile getirdi.

Kaymakam Şimşek ise, konuya karşı kendilerinin de duyarlı davrandıklarını söyleyerek, konu ile ilgili en kısa sürede belediye, güvenlik güçleri ve ilgili tüm birimlerle bir araya gelerek çalışma başlatacaklarını, parkların ve sokakların gece saatlerinde belirli aralıklarla emniyet güçleri ve zabıta birimlerince kontrol altında tutulması için gerekli görevlendirmenin yapılacağını belirtti.

CHP Serik İlçe Başkanı Yusuf Etli ve İyi Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur, konu ile ilgili olarak ayrıca Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan ile de görüşmek üzere randevu aldıklarını ancak randevu saatinde kendisinin Boğazkent’te başka bir işinin olduğu için görüşmeyi gerçekleştiremediklerini ve konuyu kendilerine iletemediklerini, randevu vermesine rağmen randevusuna uymadığı içinde üzüldüklerini söylediler.

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen ziyarette CHP Serik İlçe Başkanı Yusuf Etli ile İyi Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur’a Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Ali Karacan, Ayşegül Yılmaz, Okan Şahin ve Fikret Güler eşlik etti.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Millet, İttifakı, Kaymakamı, Ziyaret, Etti,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Millet İttifakı Kaymakamı Ziyaret Etti
Millet İttifakı Kaymakamı Ziyaret Etti
Yorumlar
Haber Yazılımı