Milli Takımın Belek Kampı Bugün Başlıyor
Haber
18 Mayıs 2021 - Salı 15:00 Bu haber 11091 kez okundu
 
Milli Takımın Belek Kampı Bugün Başlıyor
Euro 2021 Avrupa Şampiyonası öncesi Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Regnum Carya otelde 13 gün hazırlık kampı yapacak olan milli takım oyuncuları teker teker gelmeye başladı.
SPOR Haberi
Milli Takımın Belek Kampı Bugün BaşlıyorEuro 2021 Avrupa Şampiyonası öncesi Belek Turizm Merkezi’nde bulunan Regnum Carya otelde 13 gün hazırlık kampı yapacak olan milli takım oyuncuları teker teker gelmeye başladı.

Milli takımı 13 gün otellerinde ağırlayacak olan Regnum Carya Satış pazarlama Direktör yardımcısı Cihan Kalaycı, “uzun süredir milli takım için hazırlıklarımızı sürdürüyorduk. Kovit-19 dan dolayı ciddi önlemler aldık. Otel olarak bu konuda çok titiziz. Milli takımımız bizim otelde 9. Kampını yapıyor. Otelimizin toplam 4 sahası var. Yaklaşık 2 aydır sahalarımızın her türlü bakımını geçekleştirdik. Milli takım için herşey ile hazırız. Milli takımımız genç bir milli takım. Son yıllarda Türk milleti olarak hepimizi heyecanlandırıyor. Biz Regnum Carya Otel olarak tüm çalışanlarla birlikte onları en iyi şekilde misafir edeceğiz. En iyi şekilde ağırlayıp, Almanya’ya yolcu edeceğiz” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Milli, Takımın, Belek, Kampı, Bugün, Başlıyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Milli Takımın Belek Kampı Bugün Başlıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı