Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 17:36 Bu haber 610 kez okundu
 
Moto Drag Kalbi Artık Antaya’da Atıyor
Türkiye Motorsiklet Federasyonun Düzenlediği 2019 Yılı İlk Yarışı Antalya Kepez Drag Pistinde Yapıldı. Kepez Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Moto Drag Yarışına ilgi bir hayli fazla oldu. Türkiye’nin Cenneti olan Antalya’ya tüm il ve ilçelerden yarışmaya gelen yarışmacılar hem tatil yaptılar, hem yarıştılar.
SPOR Haberi
Moto Drag Kalbi Artık Antaya’da Atıyor

Serik’imizi Temsilen  Moto Drag Yarışına katılan gecen yıllardada başarılı imzalar atan Avşar Çifti, bu yılda da devam dedi. Avşar Motor Sahibi Mesut Avşar & Zübeyde Avşar çiftinden Mesut Avşar Street 600 Cc yarıştı Zübeyde Avşar da bayanlar kategorisinde & Standart 600 Cc de, 2 kategoride birden yarıştı. Antalya Moto Drag Pistinde Mesut Avşar Street 600 Cc Kategorisinde 4. olarak tamamladı Zübeyde Avşar Bayanlar Kategorisinde 2. Oldu. Standart 600 Cc kategorisinde ise erkek yarışmacılara rağmen  2. olarak tamamladı. Bayanların ne kadar cesaretli ve mücadeleci olduğunu da göstermiş oldu. Avşar Çifti, ilçemize  2 kupa kazanarak döndüler .

Mesut Avşar & Zübeyde Avşar Çifti, “Bizleri yarış pistinde yanımızda olan arayan soran tüm Serikli hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” dediler.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Moto, Drag, Kalbi, Artık, Antaya’da, Atıyor,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Moto Drag Kalbi Artık Antaya’da Atıyor
Moto Drag Kalbi Artık Antaya’da Atıyor
Moto Drag Kalbi Artık Antaya’da Atıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı