Öğrencilere 5 Yıldızlı 23 Nisan Kutlaması
Haber
23 Nisan 2019 - Salı 15:43 Bu haber 17054 kez okundu
 
Öğrencilere 5 Yıldızlı 23 Nisan Kutlaması
Antalya’nın Serik ilçesindeki Calista Luxury otel Sosyal sorumluluk projesi kapsamında minik öğrencilerle birlikte otelde 23 Nisan’ı kutladı
DÜNYA Haberi
Öğrencilere 5 Yıldızlı 23 Nisan KutlamasıAntalya’nın Serik ilçesindeki Calista Luxury otel Sosyal sorumluluk projesi kapsamında minik öğrencilerle birlikte otelde 23 Nisan’ı kutladı.

Serik İlçesi Belek Turizm Merkezi'nde bulunan Calista Luxury Resort Otelde bu yıl 11'cisi düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliği'ne Serik ilçesinde bulunan dış mahalle okullarından 200 ün üzerinde minik öğrenci katıldı.

Öğrenciler programda gün boyu animasyon ekibinin hazırladıkları oyunlarla eğlendi. Minikler ellerinde Türk Bayrakları ile 10.yıl marşını hep birlikte söylediler

Konuyla ilgili açıklama yapan Otelin Genel Müdürü Ali Kızıldağ, 11 yıldır geleneksel olarak her 23 Nisan’da bölgedeki köy okullarından, yatılı okullardan 200-250 kadar öğrenciyi misafir ettiklerini söyledi.

Çocuklara otelde panayır kurup oyunlar oynattıklarını ifade eden Kızıldağ, Öğrenciler mutlu olduğunda kendilerinin de mutlu olduklarını söyledi.

Kızıldağ, Şöyle konuştu.

“İnşallah ömrüm yettikçe, bu otelde var olduğu sürece bu etkinliği yapacağız. Daha önce diğer otellerimizde de yapılıyordu ama son yıllarda biraz azaldı. Umuyorum ki önümüzdeki yıllarfda Belek’teki bütün otellerde bütün çevre köy okulalrının çocuklarını bu alanlarda toplayıp 23 Nisanı hep birlikte kutlama şansına sahip oluruz.”

Oteldeki kutlama ve eğlencelere ilçe Kaymakamı Haluk Şimşek, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Calista Otel Sahibi Ali Özdoğan’da katıldı.

Ayrıca miniklere, gün boyunca öğretmenleri de eşlik etti.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Öğrencilere, 5, Yıldızlı, 23, Nisan, Kutlaması,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Öğrencilere 5 Yıldızlı 23 Nisan Kutlaması
Öğrencilere 5 Yıldızlı 23 Nisan Kutlaması
Öğrencilere 5 Yıldızlı 23 Nisan Kutlaması
Yorumlar
Haber Yazılımı