Haber Detayı
05 Temmuz 2019 - Cuma 13:42 Bu haber 6175 kez okundu
 
Otelindeki Rent A Car’ı iptal etti
Serik İlçesi Belek Turizm Merkezi’nde bulunan bir otelde usulsüz transfer yapıldığını tesbit eden otel yönetecisi, rent a carın iş akdini feshetti.
TURİZM Haberi
Otelindeki Rent A Car’ı iptal etti

Usulsüz transfer yaptıkları Rent A Carlar’a karşı yılardır devam eden sorunun çözülmesini bekleyen Belek, Boğazkent ve Kadriyeli taksiciler, bu güzel hareketi diğer otellerden de beklediklerini söylediler. Taksiciler, bir ilki başlatan Güral Premier Otel’in bu örnek davranışını takdirle karşıladıklarını belirterek, bu hassasiyetin diğer oteller tarafından da gösterilmesini dile getirdiler.

Belek Taksiciler Kooperatifi Başkanı Ahmet Karakoyun yaptığı açıklamada, “Uzun yıllardır korsan taşımacılık yapan otellerdeki Rent A Car’lar ile mücadelemiz sürüyor. Şu an Boğazkent Mahallesi’nde taksici arkadaşlarımız eylemleri devam ediyor. Sonuna kadar, verdikleri haklı mücadelenin yanındayız. Çünkü biz taksiciler olarak herkesin kendi işini yapmasını istiyoruz. Bölgemizde bulunan Güral Premier Otel bir ilki başlattı. Otelin Genel Müdürü sayın Atalay Arslan, otelin içerisindeki Rent A Car’ın usulsüz taşımacılık yaptığını belirleyerek, sözleşmesini iptal etmiş. Genel Müdürümüz ve Güral Ailesi’nin bize vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederiz. Diğer otellerinde bu davranışı, örnek almasını bekliyoruz” dedi.   

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Otelindeki, Rent, A, Car’ı, iptal, etti, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı