Özkan, “Serik'e hizmet için geliyoruz”
Haber
19 Ocak 2021 - Salı 10:50 Bu haber 2088 kez okundu
 
Özkan, “Serik'e hizmet için geliyoruz”
Deva Partisi Serik İlçe Başkanı Uğur Özkan, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Özkan, “Serik’e, hizmet için geliyoruz” dedi.
SİYASET Haberi
Özkan, “Serik'e hizmet için geliyoruz”Deva Partisi Serik İlçe Başkanı Uğur Özkan, “Şu anda çalışmalarımız devam ediyor. Allahın izni ile her zaman dediğimiz gibi Serik yiyici takımı olarak değil, Serik’e hizmet için geldiğimizi baştan belirttik” dedi. Başkan Özkan, şöyle devam etti:

“Ziyaretlerimize başladık. Halkımızın ilgisi çok iyi. Serik için güzel şeyler yapacağımıza eminiz. Serik istediği hizmeti bizlerin çabası ile göreceğine eminim. Hedefimiz 2023 te iktidar olmak ama bunu layıkı ile hizmet verebilmek için iktidara talibiz. Genç ve vizyonlu ekibe sahibiz. Genel Başkanımız da aynı. İlçe yönetimi olarak yüzde 35 kadın, yüzde 60 siyasete bulaşmamış yeni siyasetçi arkadaşlarımızla birleştirdik. Bu sadece bizde değil tüm yurtta böyle.

Bundan sonra kongreye gideceğiz. Görkemli bir kongre yapmayı düşünüyoruz. Genel Başkanımız Ali Babacan’da katılma ihtimali var. Biz davet ettik. Kendisini Seriğin içine getirip halk ile kucaklatacağız. İlçemiz güler yüzlü kendine güvenen yönetici istiyor. Ben göreve gelmeden öncede şimdi de halk ile iç içeyiz. Ne kazandıysam bu memlekette kazandım. Bu memlekete yatırım yaptım. Gençlere örnek olacak kaliteli dürüst ve vizyonlu gençler yetiştirmek için elimizden geleni yapacağız.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Özkan,, “Serik'e, hizmet, için, geliyoruz”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Özkan, “Serik'e hizmet için geliyoruz”
Özkan, “Serik'e hizmet için geliyoruz”
Yorumlar
Haber Yazılımı