RIXOS HOTELS, 20. YAŞINI KUTLADI
tt
Haber
02 Aralık 2019 - Pazartesi 10:36 Bu haber 2286 kez okundu
 
RIXOS HOTELS, 20. YAŞINI KUTLADI
Konuklarına üstün hizmet kalitesiyle tüm konfor ve lüks detayların düşünüldüğü, ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan Rixos Hotels, 20. yıla girişini İlçemiz Belek Turizm Merkezi’ndeki Rixos Premium Belek’te kutladı.
TURİZM Haberi
RIXOS HOTELS, 20. YAŞINI KUTLADI
Rixos Hotels, 20. yılını Antalya’da hizmet veren Rixos Premium Belek’te 800 kişilik bir davetle kutladı. 3 günlük programa 20 ülkeden 300 tur operatörü ve seyahat acentesinin üst düzey yöneticileri, iş insanları, basın mensupları ve tatillerinde yıllardır Rixos Hotels’i tercih eden misafirler katıldı. 29 Kasım akşamı plajda düzenlenen “Hoşgeldiniz Partisi” ile başlayan kutlamalar, 30 Kasım’da gün boyu süren aktivitelerin ardından Gala Gecesi ile tamamlandı.

Birleşik Devletler Topluluğu’ndan 180, Ortadoğu’dan 60, Avrupa’dan 30 ve Türkiye’den 30 seyahat acente yöneticilerinin katıldığı Gala Gecesi’nde Istanbul Senfoni Orkestrası ve DJ Mert Hakan sahne aldı. 3 günlük organizasyona Türkiye ve yurtdışından 800 davetli katıldı.

Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, gecede yaptığı konuşmada, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi Antalya, en güzide kentlerden bir tanesi. Tarihi, doğası ve fiziki çehresi ile çok özel bir kent. Bu kentte 20 yıl önce küçük bir serüvenle başladık, sizlerle beraber bugün çok önemli bir dünya markası olma yolunda yürüyoruz. Yürüyüşümüze devam ediyoruz. İnşallah ülkemize çok önemli bir marka kazandırmış oluyoruz. Bu marka Türk turizmi, Türk konaklama sektörü ve Türk turizminde çalışan emektarlar için iyi bir örnek olur. İnşallah; ülkemizde bizden çok daha başarılı markalarda, bu şehirde ve ülkede olur. Bugün itibarı ile Rixos’u seven, Rixos’a bağlı 1 milyon misafiri oldu. Biz Asya, Orta doğu, Avrupa’da ve dünyanın farklı yerlerinde çalışmalarımız var. Kuruluşumuzdan bu yana bizi biz yapan, ailesinden daha üstün gören çalışanlarımız var. Onlar daima işletmelerimizi daha ileriye nasıl götürürüz çabası içerisinde oldular. Sizlere minnettarım. İyi ki varsınız. Bizi biz yapan diğer hususlardan bir tanesi de siz değerli ortaklarımız. Siz bize o kadar çok inanıyorsunuz ki; gönderdiğiniz misafirleri bize mahcup olmayacaksınız gidin tatilinizi Rixos’ta yapın diyebiliyorsunuz. Bize adeta referans oluyorsunuz. Sizler de, iyi ki varsınız” dedi.

“Misafirden sürpriz hediye”

10 yıldan fazla süredir tatillerini Rixos Otelleri’nde geçiren ve geceye Başkurtistan Cumhuriyeti’nden katılan Tatiana Sologub, sahnede Fettah Tamince’ye sürpriz yaparak ülkesine ait geleneksel kıyafeti hediye etti. Fettah Tamince geleneksel kıyafeti sahnede giyerek kendisine teşekkür etti.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: RIXOS, HOTELS,, 20., YAŞINI, KUTLADI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
RIXOS HOTELS, 20. YAŞINI KUTLADI
RIXOS HOTELS, 20. YAŞINI KUTLADI
RIXOS HOTELS, 20. YAŞINI KUTLADI
RIXOS HOTELS, 20. YAŞINI KUTLADI
RIXOS HOTELS, 20. YAŞINI KUTLADI
Yorumlar
Haber Yazılımı