Sargın: “Kazandırmaya Devam Ediyoruz”
Haber
25 Mayıs 2021 - Salı 13:21 Bu haber 2634 kez okundu
 
Sargın: “Kazandırmaya Devam Ediyoruz”
Akdeniz Yükseliş Koleji İlköğretim Okul Müdürü Savaş Sargın, bir açıklama yaparak, “Yeni eğitim-öğretim döneminin hazırlıklarını sürdürüyoruz” dedi.
EĞİTİM Haberi
Sargın: “Kazandırmaya Devam Ediyoruz”Akdeniz Yükseliş Koleji İlköğretim Okul Müdürü Savaş Sargın, bir basın açıklaması yayınlayarak şunları söyledi:

“Okul öncesinden üniversiteye kadar eğitimin her kademesinde AKDENİZ YÜKSELİŞ EĞİTİM KURUMLARI olarak özgün ve yenilikçi anlayışla yeni eğitim-öğretim döneminin hazrlıklarını sürdürüyoruz.

2006 yılından beri eğitimin her alanında elde ettiğimiz başarılarla ilçemizin eğitime bakışını değiştirdik. Birçok başarı öyküsünü velilerimiz ve öğrencilerimizle birliklte yazarak ortak bir tarih oluşturduk.

Eğitim-öğretimde özgünlüğe önem vererek öğrencilerimizi, robotlaştırmadan, dayatma programlarla zorlamadan, her birini özel hissederek hayata hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin kazanımlarına sorunlarına pratik çözümler üretebilmek, onların farklı yanlarını gün ışığına çıkarabilmek için derin tecrübeye ihtiyacı olduğu aşikardır. Bizler, kurum olarak ilçemizin sosyolojik ve ekonomik değişimini dikkate alarak bu memleketin çocuklarına yerel ve evrensel boyutta katkı sağlayarak onların dünya vatandaşı standartlarına ulaşmasını arzuluyoruz.

Ayrıca kurum olarak kalbimiz ve aklımızla ilimin ışığından faydalanarak Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı milli ve manevi değerlerle bütünleşen misyon ve vizyonumuzdan ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Bu zamana kadar ilçemiz adına aldığımız sorumlulukları, verdiğimiz sözleri kurum olarak yerine getirmenin sevincini ve vicdani rahatlığını yaşıyoruz.

Bir çınar gibi kökleri 2006 ve öncesine dayanan Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumlarıyla ilçemiz, dünya ve Türkiye şampiyonluklarına ulaşmış, lise geçiş ve üniversite sınavlarında Türkiye dereceleri elde etmiştir. Bu görkemli başarıların ardındaki tek gerçek tecrübemiz ve işe olan samimiyetimizdir.

Yeni eğitim-öğretim yılında da okulunu seven, öğrencileri için heyecanını sürekli kılan, donanımıyla, duruşuyla etik değerlerle bütünleşmiş öğrencilerini her türlü kişisel çıkarlarının üstünde tutan, ekip çalışması ruhuyla hedeflerine odaklanmış güçlü bir eğitim kadrosuyla sizlerle birlikte olacağız.

Bizler dün olduğu gibi bugün de yarın da aynı iştahla Serik’in eğitime, başarısına, tanıtımına katkı sağlamının sözünü sizlere veriyoruz.

Güven ve istikrar dolu nice yılı geride bırakırken tecrübemizle eğitim-öğretim adına daha başarılı olmak için hazırız. ÇİZGİMİZ TECRÜBEMİZDİR.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Sargın:, “Kazandırmaya, Devam, Ediyoruz”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Sargın: “Kazandırmaya Devam Ediyoruz”
Yorumlar
Haber Yazılımı