SER-GÜL'DE EKMEK 2.25 TL
Haber
19 Kasım 2021 - Cuma 16:02 Bu haber 1393 kez okundu
 
SER-GÜL'DE EKMEK 2.25 TL
Ser-Gül Ekmek Fırını'nda Ekmek 2.25 TL'den satılıyor.
EKONOMİ Haberi
SER-GÜL'DE EKMEK 2.25 TLSERGÜL EKMEK SAN. TİC. LTD. Şirketi'nden SERİK HALKININ EKMEĞİ İLE OYNAMAYIN KARDEŞİM! başlığıyla yayınlanan açıklamada şöyle denildi:

"Uzun yıllardır fırıncılık mesleğini icra etmekteyim. Ben bu işe ömrümü, emeğimi, her şeyimi verdim.

Görüyorum ki son zamanlarda ekonominin de etkisiyle Serik de fırsatçılar doğdu. Hayatta her şey ile oynayın; tüm her şeyin fiyatlarıyla hayali zam yapın. Fırsattan istifade edin. Ama Serik halkının zaruri ihtiyacı olan ekmekle oynamayın kardeşim!

BU BENİM BÜTÜN SERİK’TEKİ FIRINCILARA UYARIMDIR.

Türkiye’nin her yerinde ekmek 2 TL iken Serik de 2,50 TL’dir. Şimdi Türkiye genelinde ekmek 2,50 TL oldu. Serik de ise 3 TL oldu. Buranın ayrıcalığı ne? Burası Paris mi? Ha 260 gram olan ekmeği 250 gram çektiklerini söylemiyorum bile. Ben bütün bunlara göğüs gerdim. Tek başıma bu istikrarlı mücadelemi sekiz, on aydır sürdürüyorum. Ulusal basın, diğer sosyal medya ve televizyon kanalları şahittir. Burada yine Sergül Ekmek ailesi olarak bize düşen görev Serik halkının yanında olmaktır. Sergül ekmek olarak bizler yine Serik halkının yanındayız ve olmaya devam edeceğiz. Diğer fırıncıların sattıkları 3 TL’lik ekmeği simidi, poğaçayı 2,25 TL’ye satacağız. Sergül ailesi olarak her şeyin para olmadığını Serik insanının da çok kıymetli olduğunun bilincindeyiz, yanındayız ve olmaya devam edeceğiz.

Serik’deki diğer fırıncı arkadaşlara ve bunların başını çeken arkadaşa aynaya bakmasını sadece kendilerini düşünmemesini, başkalarını da düşünüp karar vermesini tavsiye ediyorum. Bizler yine taşın altına elimizi koyup Serik halkının yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm Serikli kardeşlerimizin zaruri ihtiyacı olan ekmeği, simidi, poğaçayı 2.25 TL’ye Serikli halkına sunuyoruz.

Bizim tek derdimiz dürüst esnaflık ve adaletli ticarettir."

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: SER-GÜL'DE, EKMEK, 2.25, TL,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SER-GÜL'DE EKMEK 2.25 TL
Yorumlar
Haber Yazılımı