SERİK AK PARTİ TEŞKİLATI İFTARDA BULUŞTU
Haber
09 Nisan 2022 - Cumartesi 10:11 Bu haber 1961 kez okundu
 
SERİK AK PARTİ TEŞKİLATI İFTARDA BULUŞTU
AK Parti Serik İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile Ana Kademe Yöneticileri İftar Yemeği’nde bir araya geldi.
SİYASET Haberi
SERİK AK PARTİ TEŞKİLATI İFTARDA BULUŞTUAK Parti Serik İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile Ana Kademe Yöneticileri İftar Yemeği’nde bir araya geldi.

Serik DSİ parkında gerçekleştirilen İftar yemeğine AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik ve İbrahim Aydın, AK Parti Serik ilçe başkanı Hasan Yıldırım, Serik belediye Başkanı Enver Aputkan, Kadın ve Gençlik kolları başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

AK Parti il Başkanı İbrahim Ethem Taş yaptığı konuşmada, Bu yıl otellerde ve lüks mekanlarda iftar programlarını yapmadıklarını ve katılmadıklarını, teşkilatları ile birlikte açık hava ve düğün salonlarında yapılan iftarlar ile Cumhurbaşkanının talimatı ile gönül sofralarına katıldıklarını söyledi.

Gönül sofrasının 20 yıldır teşkilat olarak yaptıkları bir çalışma olduğuna değinen Taş, “İftardan önce hemşerilerinin evlerini ziyaret ediyoruz. Hal ve hatırlarını soruyoruz. Ezan vakti son uğradığımız evde yemeklerimizi götürüp iftar yapıyoruz. Vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinleyip bunları çözüm için ilgili yerlere iletiyoruz. Allah’ın izni bu partiyi kimse yenemez, Recep Tayyip Erdoğan’ı bu güne kadar yenemediler bundan sonrada yenemezler. Bizim partimiz güçlenerek yoluna devam ediyor. Biz 12 yıldır hedef 2023 diyoruz. Hedef 2023 derken Cumhurbaşkanımız bir vizyonu ve misyonu ortaya koydu. Kendi İHA ve SİHA larını yapabilen, kendi yerli aracını üretebilen, kendi Atak helikopterini üretebilen ve 2023 de kendi doğalgaz ve petrolünü çıkarabilen özgür ve güçlü Türkiye’yi bahsediyoruz. Eskisinden çok güçlü dünyaya meydan okuyan, dünya 5 ten büyüktür diyebilen ve bunu Ukrayna – Rusya savaşında da bize hissettiren bir liderin yanında birlikte yol yürüyoruz. Cumhurbaşkanımız ülkemizi günden güne daha iyi noktalara götürdü. Önümüzde 2023 seçimleri var. Karşımızdakiler 6 parti birleşmişler. Masanın ayağı HDP yedi ve birkaç tane parti var. Bunlar bir araya gelmişler. Hedefleri tayyip Erdoğan’ı indirmek. O insanlar bu ülkeye hizmet edebilir mi. Daha protokol kavgası yapan, kim nereye oturacak tartışması yapanlar bu ülkeyi yönetemezler. İşte bu yüzden bu ülkeyi bu zihniyete bırakmamak için dava arkadaşlarımız, teşkilatlarımız partiyi asla yalnız bırakmayacağız. Sonuna kadar Cumhurbaşkanımızın yanında olacağız. Biz 20 yıldır girdiğimiz hiçbir seçimi kaybetmedik. 20 yıldır tüm seçimlerde Cumhurbaşkanımızın hep birinciliği ve galibiyeti söz konusu. Bu en önemli seçimden de zaferle çıkmak istiyoruz. Bunu teşkilatımızın gücü ile yapabileceğimizi çok iyi biliyoruz. Bir ve beraber olmamız lazım. Omuz omuza güçlü yürümemiz lazım. 2023 yılı seçimlerinde zafer bizim olacak. 2019 yılında Büyükşehir belediyesini kaybettiğimizde kendimiz için değil Antalya’mıza üzüldük. Bugün utanmadan 3 yıldır ne yaptık programı yapmışlar. Baktık ne var yaptıkları sadece kasap dükkanı var. Bakın Alanya, Manavgat, Serik’teki hiçbir muhtarlarımız Muhittin Böcek’ten hiçbir şey isteyemiyor. Bizim zamanımızda gidip Menderes Başkandan, bizden, vekillerimize geliyorlardı ve her muhtarlarımızın işlerini yapıyorduk. Şimdi kaale bile almıyorlar. Muhtarlarımızı büyükşehir belediyesi takmıyor. Biz bu yüzden Büyükşehiri kaybettiğimiz için üzüldük. 2023 seçimlerinde zaferle çıkmak için hep birlikte gayret edeceğiz.”dedi.

AK Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, “Bu dava Türk Milletine gönül verenlerin, vatanı için gerekirse tankın önüne yatarak canından vazgeçenlerin, 2023, 2053, 2071 vizyonunu ortaya koyan Recep Tayyip Erdoğan’ın davasıdır. Bu dava emperyalist güçlere haddini bildiren mazlumların umudu dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın davasıdır. Ne mutlu ki bizler bu davanın neferleriyiz.” dedi.

Serik belediye Başkanı Enver Aputkan ise, “2 yılı aşkın bir zamandır ülkemizde hepimizi etkileyen, bütün insanlığı etkileyen bir pandemi dönemi yaşıyoruz. Bundan kurtulalım derken, hem Ülkemizi hem de Dünya’yı etkileyen Rusya ve Ukrayna savaşı en fazla etkilenen bölgelerden birisiyiz. En fazla ticari ilişkiler içerisinde olduğumuz 2 ülke. Bu savaştaki göstermiş olduğu duruş için Cumhurbaşkanımıza teşekkür ederim. Başta Amerika ve Avrupa Birliği devletleri taraf olurken Cumhurbaşkanımızın ileri görüşlülüğü il ne kadar önemli karar verdiğini görüyoruz. Dün Rusya’ya giden sebze ve meyvelerimiz çok sıkı kontrollerden geçerken bugün kota kalkarak ne varsa gönderin demeleri Cumhurbaşkanımızın liderliğindendir. Herkes lider olamaz.” dedi.

 

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: SERİK, AK, PARTİ, TEŞKİLATI, İFTARDA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı