Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 12:51 Bu haber 1042 kez okundu
 
Serik Amerikan Kültür’de KPSS Dersleri Başlıyor
Serik Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Müdürü Mustafa Özce, Türkiye’nin en büyük dil okullarından biri olduklarını kaydederek, 2012 yılından bu yana Serik halkına hizmet verdiklerini söyledi.
EĞİTİM Haberi
Serik Amerikan Kültür’de KPSS Dersleri Başlıyor

2016 yılından itibaren KPSS alanında da hizmet verdiklerini ve öğrencilerinin devlet kadrolarına atandıklarını gördükçe işini doğru ve başarılı bir şekilde yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. Son yapılan atamalarda 3 öğrencilerinin devlet kadrosuna atanarak memur olmaya hak kazandıklarını ve güvenlik soruşturmasının ardından görevlerine başladıklarını ifade etti. 2019-2020 eğitim öğretim çalışmalarına bu yıldan başlayarak işi yine sıkı tutmaya çalıştıklarını belirten Mustafa Özce,  KPSS derslerine başladıklarını ve sınava kadar devam edeceklerini , sınava hazırlanan tüm öğrencileri de derslere davet etti.

2019-2020 eğitim öğretim yılına başladığımız bu günlerde  tüm öğrencilere öğrenim hayatlarında başarılar dileyen Müdür Özce, turizmin başkenti olan Antalya’da yabancı dil öğrenmenin önemini belirterek öğrencilerin kış dönemi kapsamında yapılan Kış kursu İngilizce programlarına Cumartesi günleri katılımlarının önemine dikkat çekti. Genel İngilizce dersleriyle okul İngilizcesini desteklemenin yanında pratik konuşma yetisi kazandıran her yaş ve seviyeye uygun derslerin başladığını ve devam ettiğini sözlerine ekledi.

Kurum Müdürü Mustafa Özce, KPSS programları ve Yabancı Dil dersleri için indirimli kayıt döneminde olduklarını tüm öğrencileri Amerikan Kültür’e beklediklerini ifade etti

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Serik, Amerikan, Kültür’de, KPSS, Dersleri, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı