Serik Belediye Meclisi İyi Parti Grubu Sözcüsü Mehmet Ali Karacan'dan Açıklamalar
Haber
18 Mayıs 2021 - Salı 20:36 Bu haber 2739 kez okundu
 
Serik Belediye Meclisi İyi Parti Grubu Sözcüsü Mehmet Ali Karacan'dan Açıklamalar
Serik Belediye Meclisi İyi Parti Grubu Sözcüsü Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Karacan gündeme dair açıklamalarda bulundu.
SİYASET Haberi
Serik Belediye Meclisi İyi Parti Grubu Sözcüsü Mehmet Ali Karacan'dan AçıklamalarSerik Belediye Meclisi'nin mayıs ayı olağan toplantısında dilek ve temenniler bölümünde görüşlerini dile getiren meclis üyesi Karacan Öncelikle testimiz 21 Nisan Günü hayatını kaybeden Serik Belediyespor kulüp başkanı Ali Aksu'ya taziyelerini bir kez daha iletti.
Ali Aksu'nun ismini Serik'te bir spor tesisine verilmesi ile ilgili kendisine ve ifade grubunun adına önerge verdiklerini belirten iyi Parti meclis Grup sözcüsü Mehmet Ali Karacan 3 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 1 Mayıs İşçi Bayramı ve anneler Günü'nü de tebrik etti.
Serik Belediyesini Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlardan ve daha da önemlisi bu yardımları hiç reklam yapmadan gerçekleştirdiği için teşekkür eden Karacan Serik Belediyesinin sokak hayvanları için Geçtiğimiz aylarda hayata geçirdiği mamamatik uygulamasını için de teşekkür etti.
İyi Parti Serik Belediye Meclis grubu sözcüsü Mehmet Ali Karacan Serik belediye başkanına Serik Belediyesinde çalışan işçi sayıları ile ilgili sorular yöneltti.
Bir önceki dönemde 2014-2019 yılları arasında belediyeye 300-500 adet işçi alındığını belirten Karacan, yapılan bu siyasi alımlar neticesinde Belediyenin büyük mali yükümlülükler altına girdiğini ifade etti. Bu uygulamaların Serik Belediyesi zora soktuğunu belirten Karacan bu olay neticesinde vergi, SGK borçlarını karşılamak için takas yöntemi ile Serik’in gayrimenkul mallarının elden çıkarılmak zorunda kaldığını belirtti.
Son 2 yılda olduğu gibi yine ilçenin 66 Mahallesi'ni gezerek sorunları vatandaşlarla istişare ederek onları dinleyerek not aldıklarını belirten iyi Parti grubu sözcüsü Mehmet Ali Karacan;
“Geçtiğimiz hafta Gebiz Merkez ve Akçapınar mahallelerini ziyaret ettik. Burada hem Serik Belediyesi ile ilgili hem de Büyükşehir Belediyesi ile ilgili yapılması gereken ihtiyaçları yerinde tespit ettik.” dedi

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Ersin FURAL
Etiketler: Serik, Belediye, Meclisi, İyi, Parti, Grubu, Sözcüsü, Mehmet, Ali, Karacan'dan, Açıklamalar,
Yorumlar
Haber Yazılımı