Serik Belediyespor’da Teknik Direktör Bülent Akan Dönemi
Haber
05 Temmuz 2021 - Pazartesi 16:34 Bu haber 5831 kez okundu
 
Serik Belediyespor’da Teknik Direktör Bülent Akan Dönemi
Misli.com 2. Ligde mücadele eden Serik Belediyespor Kulübü Teknik Direktör Serhat Gülpınar ile görüş ayrılığı nedeniyle karşılıklı sözleşmeyi fesh etti. Teknik Direktör Bülent Akan, Serik Belediye Başkanlığı’,nda düzenlenen imza töreni ile yeşil beyazlı renge bağlandı.
SPOR Haberi
Serik Belediyespor’da Teknik Direktör Bülent Akan DönemiSerik Belediyespor boşalan Teknik Direktörlük görevine son olarak Ankara Demirspor’da teknik direktörlük yapan Bülent Akan ile 2 yıllığına sözleşme imzaladı.

Teknik Direktör Bülent Akan, Serik Belediye Başkanlığında düzenlenen imza töreni ile yeşil beyazlı renge bağlandı.

İmza töreni sırasında konuşan Halil Deligöz, “Yaklaşık 20 gün önce Serhat Gülpınar hocamızla anlaşmıştık. Geldiğimiz noktada fikir ayrılığına düştük. Karşılıklı konuştuk. Helalleştik ve ayrıldık.  Teknik direktör boşluğundan sonra daha önce bildiğimiz, güvendiğimiz ve yakın takibimizde olan Bülent Akan hocamızla temasa geçtik. Bu ligi tanıyan, bilen, başarılar elde etmiş bir hocadır. Hocamızla 2 yıllığına anlaşmış bulunmaktayız. Kulübümüze hoş geldi. Başarılı bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.” dedi.

Teknik Direktör Bülent Akan ise, “Biz Serik Belediyespora değer katmaya geldik. Marka değerini bir üst noktaya çıkartmaya geldik. 2 yıllık sözleşme esnasında amacımız takımı birinci lige çıkartabilmek. Bunu yapacak donanıma sahibiz. Hem oyuncu hem de teknik heyeti çok iyi biliyoruz. Önemli olan bunu harmanlayıp hep beraber herkesin desteği ile Serik belediyesporu bir üst lige çıkartmaya çalışacağız. Bunu başaracak güçteyiz. Sonu güzel olur diye düşünüyorum.” dedi.

Serik Belediyesporun yeni teknik direktörü 47 yaşında olup, Kayseri Erciyes Üniversitesi beden Eğitimi mezunu, Son olarak Ankara Demirspor da hocalık yaptı. Öncesinde ise Diyarbekir, Erzincan, Kahramanmaraş, Silivri, İskenderun D.Ç. de hocalık yaptı.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Serik, Belediyespor’da, Teknik, Direktör, Bülent, Akan, Dönemi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Serik Belediyespor’da Teknik Direktör Bülent Akan Dönemi
Serik Belediyespor’da Teknik Direktör Bülent Akan Dönemi
Yorumlar
Haber Yazılımı