Serik Belediyespor'da Yeni Başkan Ali Aksu
Haber
31 Mart 2021 - Çarşamba 16:26 Bu haber 5653 kez okundu
 
Serik Belediyespor'da Yeni Başkan Ali Aksu
Misli.com 2. Lig kırmızı grupta mücadele eden Serik belediyespor olağan genel kurulu yapıldı. Ali Aksu başkanlığa seçildi. Aksu, “Serik Belediyespor sadece bizim değil hepimizin ortak değeridir.” dedi.
SPOR Haberi
Serik Belediyespor'da Yeni Başkan Ali AksuBelediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen olağan genel kurulda eski kulüp başkanlarından Ali Aksu ve Yaşar Kökçe başkanlık için mücadele etti.

245 delegenin katıldığı genel Kurulda saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından yapılan açık oylamada divan başkanlığına oy çokluğu ile Ercan Aytaç seçildi.

Divanın oluşumunun ardından konuşma yapan Belediye Başkanı Enver Aputkan, “Serik Belediyespor tarihinde son 5 yıl içerisinde büyük başarılara imza attı. Serik Belediyespor’a hangi adayımız katkı verecekse, Mevlam ona nasip etsin. Serik spor, Seriklilerin ortak değeridir. Bu dönem belediye başkanlığı bana nasip oldu. Serik belediyespor bugün de yarında halkımızındır. Belediyemizin destekleri olmadan kulübün ayakta durması daha ileri noktalara gelmesi mümkün değil. Her iki adaya da başarılar dilerim” dedi.

Mevcut Kulüp Başkanı Ramazan Kaçar ise, “Başkanlık dönemimde Serik Belediyespor’u, 3. ligden 2. lige çıkardık. Serik Belediyespor kulübü Türkiye’de bir marka oldu” diye konuştu.

Divan başkanlığına adaylardan Yaşar Kökçe tarafından kapalı oylama yapılması hakkında verilen dilekçenin oylanmasında açık oylama yapılması yapılan açık oylamada oy çokluğu ile kabul edildi. Bunun üzerine Yaşar Kökçe ve taraftarları salonu terk etti.

Divan başkanlığınca Başkan adayı Ali Aksu ve yönetim listesi yapılan açık oylamada yapılan sayımda 195 oy ile kabul edilirken. Ali Aksu ve yönetimi Serik Belediyespor Kulübüne 3 yıllığına seçildi.

Başkan seçilen Aksu, “Sizler ben ve ekibimi bu göreve layık gördüğünüz için hepinize teşekkür ederim. Çıktığımız bu yolda sizleri mahcup etmeyeceğimize inanıyoruz. Tek sevdamız sizlerle birlikte Serik Belediyespor’u en iyi yerlere taşımak. Serik Belediyespor sadece bizim değil hepimizin ortak değeridir. Serik Belediyespor’u sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin destekleri ile yöneteceğimizden endişeniz olmasın. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde başarı kendiliğinden gelecektir. Profesyonel kulüpler profesyonelce yönetilmelidir. Bundan sonra amacımız, bu olacaktır. Alt yapı olmazsa olmazımız, Serikli gençlerimiz bizim önceliğimiz olacaktır” dedi.

Genel Kurula Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan, MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet, CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, DSP Serik İlçe Başkanı Yusuf Öztürk, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Savaş, Serik Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Sedat Karagöz, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalete Kooperatifi Başkanı Bayar Savran, Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Gülaydın, Belediye Meclis üyeleri ve delegeler katıldı.

Başkan Aksu’nun yönetimi şu isimlerden oluştu.

Ali İşlek, Adnan Yılmaz, Mustafa Kara, İsmail Mecek, Yusuf Yılmaz, Cengiz Doğan, Ufuk Koca, Namık Kemal Kılınç, Hasan Devrim Ünsal, Halil Deligöz, Mehmet Çolakoğlu, Ramazan Tepe, Yusuf Akgül, Süleyman Kanmaz

Denetim Kurulu ise, Mehmet Emin Kiremitçioğlu, Hüseyin Bedel, Durmuş Okan Yıldırım.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Ersin FURAL
Etiketler: Serik, Belediyespor'da, Yeni, Başkan, Ali, Aksu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Serik Belediyespor'da Yeni Başkan Ali Aksu
Serik Belediyespor'da Yeni Başkan Ali Aksu
Serik Belediyespor'da Yeni Başkan Ali Aksu
Yorumlar
Haber Yazılımı