Serik Belediyespor’dan Basın Açıklaması
Haber
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 14:00 Bu haber 6215 kez okundu
 
Serik Belediyespor’dan Basın Açıklaması
TFF 2. ligde mücadele eden Serik Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Deligöz, Serik kamuoyuna bir basın açıklaması yayınladı.
SPOR Haberi
Serik Belediyespor’dan Basın AçıklamasıSerik Belediyespor Başkanı Halil Deligöz, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarından alt yapı ve kamp çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Kulüp Başkanı Halil Deligöz, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Öncelikle bu ligi tanıyan, bu ligde başarısı olan Teknik Direktör Bülent Akan ve ekibi ile anlaştık. Ardından iç transferde 5 oyuncumuz  ile anlaştık. Daha sonra teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer komitemiz ile birlikte kulübümüzün mali disiplinini bozmadan transferlerimiz yaptık, yapamaya devam edeceğiz.

Bizim önceliğimiz koşan, mücadele eden, seyir zevki verecek olan bir takım oluşturmaktır. Bunun içinde elimizden gelen gayret ve çabayı fazlasıyla gösteriyoruz.

12 Temmuz’da yeni sezon çalışmalarımız başladı. Çalışmalarımızı kendi tesislerimizde yapıyoruz.

Öncelikle şunun bilinmesini isterim: Kulübümüz 2. ligde mücadele eden, marka değeri olan güçlü bir takımdır. Bizim; oyuncularımıza ve teknik ekibe güvenimiz sonsuzdur. Başarılı bir takım oluşturmaya çalışıyoruz.

Alt Yapıya Önem Veriyoruz

Geçtiğimiz sezon alt yapımızdan A takımımıza kazandırdığımız 4 oyuncumuz ile yolumuza devam ediyoruz. Yeni sezon öncesi alt yapı hocalarımızdan gelen rapor doğrultusunda 9 oyuncumuz A takım antremanına davet edildi. Teknik heyetin değerlendirmesi sonucu 3 oyuncumuz 16 yaşındaki Batuhan Atal, 17 yaşındaki kaleci Alirıza Karaman ve 19 yaşındaki Berkant Eren, takımımızla birlikte antremanlara devam ediyor. 23 Temmuz’da Afyon’da başlayacak 2. Etap kampımızda bu oyuncularımızda yer alacaktır. Buradan alt yapı koordinatörü ve hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Kadriye Mahallesi’ndeki tesisimizin eksikliklerini gidermeye devam ediyoruz. İnşallah; sezon başlamadan çok iyi bir hale gelecektir.

Bizlere her konuda destek veren, güç veren Belediye Başkanımız Sayın Enver Aputkan ve çalışma arkadaşlarına yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ederim.”

 

Bir de bayram mesajı yayınlayan Başkan Halil Deligöz, şöyle dedi:

“Milletimizin manevi değerlerinin ve tarihten gelen dayanışma geleneğinin en özel günlerinden olan Kurban Bayramı’na uluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile ile Kurban Bayramı’nın camiamıza, sporcularımıza, taraftarlarımıza ve tüm halkımıza mübarek olmasını diler, herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde nice güzel bayramlar geçirmenizi dilerim.” 

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Yorumlar
Haber Yazılımı