Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 13:30 Bu haber 2503 kez okundu
 
SERİK DEVLET HASTANESİ’NDE KARDİYOLOJİ UZMANI SAYISI 3 OLDU
Serik Devlet Hastanesine atanan iki kardiyoloji uzmanı görevlerine başladı.
SAĞLIK Haberi
SERİK DEVLET HASTANESİ’NDE KARDİYOLOJİ UZMANI SAYISI 3 OLDUKadrosuna deneyimli doktorları katmaya devam eden Serik Devlet Hastanesinde göreve başlayan Uz. Dr. Seda AYTEKİN ve Uz. Dr. Murat BAYRAK ile birlikte sekiz yıldan fazla süredir Serik Devlet Hastanesinde görev yapan Uz. Dr. Barış ÖNAL’la kardiyoloji uzmanı sayısı üçe çıkarak ekip daha da güçlendi.

 

Uz. Dr. Seda AYTEKİN Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olup, kardiyoloji uzmanlık eğitimini Düzce Tıp Fakültesi Hastanesinde yapmıştır.

Uz. Dr. Murat BAYRAK Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olup, kardiyoloji uzmanlık eğitimini Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yapmıştır.

 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Serik Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Yusuf Kara: “Kardiyolojik cihaz ve teknolojik alt yapı bakımından güçlü olan hastanemizde görevli Kardiyoloji Uzmanı hekim sayısı üçe çıktığı için hastalarımıza daha konforlu sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. İlgili doktorlarımızın hastanemize kazandırılması konusunda desteklerinden dolayı Antalya İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Ünal HÜLÜR’e ve Kamu Hastaneleri Başkanımız Sayın Dr. Mehmet AKDAĞ’a çok teşekkür ediyorum ve yeni atanan doktorlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: SERİK, DEVLET, HASTANESİ’NDE, KARDİYOLOJİ, UZMANI, SAYISI, 3, OLDU,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SERİK DEVLET HASTANESİ’NDE KARDİYOLOJİ UZMANI SAYISI 3 OLDU
SERİK DEVLET HASTANESİ’NDE KARDİYOLOJİ UZMANI SAYISI 3 OLDU
Yorumlar
Haber Yazılımı