SERİK KIZ ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİNDEN TIP FAKÜLTESİNE...
Haber
10 Eylül 2021 - Cuma 16:37 Bu haber 2174 kez okundu
 
SERİK KIZ ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİNDEN TIP FAKÜLTESİNE...
Dört yıl önce Serik’e yerleşen ve tüm eğitimini Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi okulundan alan Rawaa Alnısr, 2021 üniversite sınav sonuçlarına göre İstanbul Sağlık Bilimler Üniversitesi Uluslararası Tıp Fakültesi’ni kazanarak okula ve ilçeye büyük bir gurur yaşattı.
EĞİTİM Haberi
SERİK KIZ ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİNDEN TIP FAKÜLTESİNE...Dört yıl önce Serik’e yerleşen ve tüm eğitimini Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi okulundan alan Rawaa Alnısr, 2021 üniversite sınav sonuçlarına göre İstanbul Sağlık Bilimler Üniversitesi Uluslararası Tıp Fakültesi’ni kazanarak okula ve ilçeye büyük bir gurur yaşattı.

Okul Müdürü İsmet Karakaya, "2021-2022 eğitim ve öğretim yılından itibaren proje okulu olan ve sınavla öğrenci almaya başlayan okulumuz hem sosyal ve kültürel hem de akademik anlamda büyük projelere imza atmaya, bu kıymetli öğrencimiz gibi nice yüksek hedefleri olan ve başarılı öğrenciler yetiştirmeye devam edecektir. Okulumuza yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde yoğun bir talep olmuştur. Bu anlamda bizlere güvenerek çocuklarını teslim eden her velimize teşekkür ederek öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmak için büyük bir gayretle çalışacağımıza söz veriyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: SERİK, KIZ, ANADOLU, İMAM-HATİP, LİSESİNDEN, TIP, FAKÜLTESİNE...,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SERİK KIZ ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİNDEN TIP FAKÜLTESİNE...
SERİK KIZ ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİNDEN TIP FAKÜLTESİNE...
Yorumlar
Haber Yazılımı