Serik Kız Anadolu İHL Proje Okulu Oldu
Haber
07 Nisan 2021 - Çarşamba 09:13 Bu haber 5415 kez okundu
 
Serik Kız Anadolu İHL Proje Okulu Oldu
Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından 05.04.2021 tarihinde “Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Başvuru ve Uygulama Kılavuzu”nda yayınlanan sınavla öğrenci alacak okullar listesinde Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi de yer alarak “Proje Okulu” oldu.
EĞİTİM Haberi
 Serik Kız Anadolu İHL Proje Okulu OlduMilli Eğitim Bakanlığımız tarafından 05.04.2021 tarihinde “Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav Başvuru ve Uygulama Kılavuzu”nda yayınlanan sınavla öğrenci alacak okullar listesinde Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi de yer alarak “Proje Okulu” oldu.

2021-2022 eğitim öğretim yılından itibaren Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, merkezi sınavla öğrenci alacaktır. Okul Müdürü İsmet Karakaya, şunları söyledi:

Beş yıldır müdürlüğünü yürüttüğümüz ve birçok başarılara imza attığımız iyi bir ekibe sahip olan okulumuzun sınavla öğrenci alacak olması hepimizi sevindirmiştir. Gerek akademik anlamda gerekse sosyal ve kültürel anlamda okulumuzun yapmış olduğu özgün çalışmalar hem öğrencilerimiz hem de velilerimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır.

 Öğrencilerimizi sadece tek yönlü değil çok yönlü yetiştirmek adına yürüttüğümüz; dil projesi, koçluk sistemi, sanatsal projelerimiz, gezilerimiz, kariyer toplantılarımız, akademik çalışmalarımız, salgın döneminden önce olduğu gibi salgın sürecinde de birçok projemiz çevrimiçi olarak devam etmiştir. Bu yüzden okulumuz her geçen gün rağbet gören ve tercih edilen okullar arasına girmiştir

 Okulumuz yapmış olduğu çalışmalarla bu kadar talep görmesini ve proje okulu olmasını sağlayan öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve bize her zaman güvenen velilerimize şükranlarımı sunar; hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen 8. sınıf öğrencilerimizi 2021-2022 eğitim öğretim yılında okulumuza bekliyorum” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: , Serik, Kız, Anadolu, İHL, Proje, Okulu, Oldu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 Serik Kız Anadolu İHL Proje Okulu Oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı