Serik protokolü bayramlaştı
Haber
24 Temmuz 2021 - Cumartesi 13:49 Bu haber 3914 kez okundu
 
Serik protokolü bayramlaştı
Serik protokolü Kurban Bayramının 2. günü Kaymakam Mehmet Kurdoğlu'nun önderliğinde bayramlaştı.
YAŞAM Haberi
Serik protokolü bayramlaştıKaymakam Kurdoğlu, ilk olarak Protokol, Siyasi Parti ve Özel sektör temsilcileri ile halkla Serik Kaymakamlık binası bahçesinde bir araya geldi.

Bayramlaşma törenine Belediye Başkanı Enver Aputkan, protokol üyeleri, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları ve STK Başkanları katıldı.

Kaymakam Kurdoğlu, "Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir. Bayram günlerinin sevincini akrabalarımızla, dostlarımızla, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak, milletimizle buluşma, kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramını en içten duygularla tebrik eder, bayramın milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve mutluluk vesilesi olmasını temenni ederim. Şehitlerimizin aileleri, evlatları ve gazilerimiz başta olmak üzere Aziz Milletimizin Kurban Bayramını kutluyor, gazilerimizi minnetle, şehitlerimizi rahmetle yâd ediyorum. Herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim.” dedi.

Daha sonra protokol üyeleri sırasıyla, ilçe emniyet müdürlüğü, ilçe jandarma komutanlığı, Serik Devlet Hastanesi çalışanları ile şehit yakınlarını ziyaret etti.

Kurdoğlu, hastane ziyareti sırasında hastanede bulunan hastalar ve hasta yakınlarının da bayramlarını kutlayarak geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Serik, protokolü, bayramlaştı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Serik protokolü bayramlaştı
Serik protokolü bayramlaştı
Serik protokolü bayramlaştı
Serik protokolü bayramlaştı
Serik protokolü bayramlaştı
Yorumlar
Haber Yazılımı