Serik’te Malatya Pazarı Palancı açıldı
Haber
10 Mayıs 2022 - Salı 16:23 Bu haber 1223 kez okundu
 
Serik’te Malatya Pazarı Palancı açıldı
YAŞAM Haberi
Serik’te Malatya Pazarı Palancı açıldıAntalya’nın Serik ilçesinde faaliyete geçen Malatya Pazarı Palancı’nın açılışını Antalya Valisi Ersin yazıcı yaptı.

Serik ilçesi Kadriye Mahallesi The Lands Of Legends Thema park ve AVM de faaliyete başlayan Malatya Pazarı Palancı düzenlenen törene kurdela kesimi ile açıldı.

Törene, Antalya Valisi Ersin yazıcı, Serik Kaymakamı Ahmet Hikmet Şahin, Antalya İl Jandarma komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Serik Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Abdullah Aytekin, Rixos Otelleri Yönetim kurulu Üyesi Fesih Tamince, İş İnsanı Mehmet Palancı ve davetliler katıldı.

Açılışta açıklama yapan Malatya Pazarı Palancı gurubu yönetim kurulu Başkanı Mehmet Palancı, “1870 yılından beri 4. Kuşak olarak Malatya pazarını devam ettiriyoruz. 2017 yılında şirket ayrılığı yaşadık. Şu an bizim şirketimiz Malatya Pazarı Palancı Kuruyemişçilik. Merkezi İstanbul’da. Türkiye ve yurt dışında toplam 85 şubemiz var. Mağazamız geçen yıl faaliyete geçmişti. Pandemi nedeniyle açılışımızı bugün yapıyoruz. Bu şubemizi iş insanı Ceyhun Fide kardeşimiz açıyor. Buradaki bayimiz bu. Daha önceleri yerli pazara hitap ediyorduk. Son yıllarda yurt dışına da şubeler açtık. Turistlerin çok ilgisini çeken doğal ürünler var. Türkiye’nin her yöresinden ürünlerimiz var.”

İş insanı Ceyhun Fide ise, “The lands Of Legends içerisinde bölgemize hitap edecek olan şubemizin açılışını bugün itibarı ile yaptık.” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Serik’te, Malatya, Pazarı, Palancı, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı