Serikspor’a Destek İçin Forma Aldılar
Haber
11 Kasım 2021 - Perşembe 14:12 Bu haber 1402 kez okundu
 
Serikspor’a Destek İçin Forma Aldılar
TFF 2. lig kırmızı grupta mücadele deden Serik Belediyespor’a destek için yaptırılan forma al kampanyası bünyesinde ilçedeki Avukatlar Özgür Kıvran ile Alper Naci Yıldırım, birer forma satın aldı.
SPOR Haberi
Serikspor’a Destek İçin Forma AldılarTFF 2. lig kırmızı grupta mücadele deden Serik Belediyespor’a destek için yaptırılan forma al kampanyası bünyesinde ilçedeki Avukatlar Özgür Kıvran ile Alper Naci Yıldırım, birer forma satın aldı.

Avukatlar Kıvran ve Yıldırım’a arkalarında isimleri yazılı Serik Belediyespor formaları, Kulüp Başkanı Halil Deligöz ile Asbaşkan Yusuf Yılmaz tarafından verildi.

Turizmci iş insanı genç avukat Alper Naci Yıldırım, “Serik belediyespor Serik’imizin ortak değeridir. Kulübümüze destek olmak bizim asli görevimizdir. Aynı desteği tüm iş insanlarının da yapması temennimizdir. Serik Belediyespor’a başarılar dilerim” dedi.

Kulüp Başkanı Halil Deligöz, “Kulübümüze destek olmak amacıyla forma satın alan avukatlarımıza teşekkür ediyoruz. Serik’te tüm gönül verenleri forma satın almaya davet ediyoruz” çağrısında bulundu.

 

 

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Serikspor’a, Destek, İçin, Forma, Aldılar,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Serikspor’a Destek İçin Forma Aldılar
Serikspor’a Destek İçin Forma Aldılar
Yorumlar
Haber Yazılımı