Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 17:00 Bu haber 794 kez okundu
 
Şöhretler Futbol Festivali Başladı
Şöhretler Futbol Festivali Belek’te Calista Luxury Otel tarafından otelin futbol sahasında yapılıyor. Bu yıl 4. Düzenlenen Şöhretler Futbol Festşivalinde yurt dışından ve Türkiye’den toplam 6 takım mücadele ediyor.
SPOR Haberi
Şöhretler Futbol Festivali Başladı



Turnuva ile ilgili açıklama yapan Calista Luxury Otel Genel Müdürü Ali Kızıldağ, “Bu sene bu turnuvanın dördüncüsünü yapıyoruz. Bunu geleneksel halde ileriki yıllarda dünyanın değişik ülkelerinden futbol yıldızlarını da Türkiye’ye davet ederek eski efsane olmuş futbolcuları burada güzel bir organizasyon ile ileriki aşamalarda hem bölgemizi hem de spor turizminin tanıtımında daha geniş amaçlarda kullanılmasını hedefliyoruz. Hava ve atmosfer güzel, katılımcılar çok mutlu. İnanılmaz derecede bir memnuniyet var. Daha sonraki yıllarda daha güzel organizasyonlarda birlikte olacağız.

Şu anda turnuvada 6 takım var. Ama bu sayı artırılabilir. Bu sadece takım sayısı işle değil. Hakimi, alt yapısı ve diğer organizasyonları olacak. İleride bunu 10 takımın üzerine hatta 20 takımlara taşımayı düşünüyoruz. Bizim saha imkanlarımız buna müsait. Teknik alt yapı ve sponsorlukları da ayarlamak lazım. Farklı desteklerle daha ileri boyutlara taşıyacağız” dedi.

Bir dönem Galatasaray da futbol oynayan İspanyol milli futbolcu Albert Riere, “Ben Galatasaray’da çok güzel zamanlar geçirdim. Galatasaray’ı hala takip ediyorum. Galatasaray Kulübü’nde çok güzel zamanlarım oldu. Çok zor bir sezon yaşıyorlar. Onlara inanıyorum. Fatih Terim’in elinden gelenin en iyisini yapacağına inancım sonsuz. Daha iyi şeyler olacak diye düşünüyorum.

Fatih Terim ve Yardımcıları ile hala irtibat halindeyim ve konuşuyorum. Kulüpte diğer çalışanlarla da konuşuyorum. Eskisi kadar sık değil, ama umarım ileride başka fırsatlar olur bende onlara yardım edebilirim” diye konuştu

Turnuvaya Alman milli futbolcu Kevin Kuranyı, İspanyol milli takım ve Real Madrid eski futbolcusu Haizka Mendieta, İspanyol milli futbolcu Albert Riere, Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özdoğan ve Otelin Genel Müdürü Ali Kızıldağ da katıldı.

6 takım arasında lig usulü oynanan maçlar sonunda 12 Ekim günü düzenlenecek gala gecesinin ardından ilk 3 e girecek takımlara ödül töreni ile kupaları verilerek sona erecek.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Şöhretler, Futbol, Festivali, Başladı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Şöhretler Futbol Festivali Başladı
Şöhretler Futbol Festivali Başladı
Şöhretler Futbol Festivali Başladı
Şöhretler Futbol Festivali Başladı
Şöhretler Futbol Festivali Başladı
Şöhretler Futbol Festivali Başladı
Yorumlar
Haber Yazılımı