SOKAKTA SATRANÇ VAR
Haber
21 Eylül 2020 - Pazartesi 12:42 Bu haber 508 kez okundu
 
SOKAKTA SATRANÇ VAR
Türkiye Satranç Federasyonunun 6 yıldır düzenlediği Sokakta Satranç Var etkinlikleri 12-20 Eylül tarihleri arasında Hijyen Maske ve Mesafe Tedbirleri altında Türkiye genelinde yapıldı. Sokakta Satranç Var etkinliği ilçemizde Satranç Serik Temsilciği ve AspenGoS satranç Kulübü tarafından pandemi dolayısıyla fazla geniş katılım olmadan 19.09.2020 cumartesi günü İlçemiz Boğazkent Sahilinde maske ve hijyen kurallarına uyularak yapıldı.
SPOR Haberi
SOKAKTA SATRANÇ VARSokakta Satranç Var etkinliği ilçemizde Satranç Serik Temsilciği ve AspenGoS satranç Kulübü tarafından pandemi dolayısıyla fazla geniş katılım olmadan 19.09.2020 cumartesi günü İlçemiz Boğazkent Sahilinde maske ve hijyen kurallarına uyularak yapıldı. Açık havada satranç oynayan satranç severler, gerekli tedbirler alındıktan sonra satranç oynadılar. Pandeminin satranç oynamaya ve spor yapmaya engel olmadığını vurgulayan sporcular denizin ve güneşin tadını çıkardılar. 

 

Türkiye Satranç Federasyonu’nun 6 yıldır düzenlediği ‘Sokakta Satranç Var’ etkinlikleri, 12-20 Eylül tarihleri arasında hijyen maske ve mesafe tedbirleri altında Türkiye genelinde yapıldı. 

Sokakta Satranç Var etkinliği ilçemizde Satranç Serik Temsilciği ve AspenGoS Satranç Kulübü tarafından pandemi dolayısıyla fazla geniş katılım olmadan 19.09.2020 cumartesi günü İlçemiz Boğazkent Sahili’nde maske ve hijyen kurallarına uyularak yapıldı. Açık havada satranç oynayan satranç severler, gerekli tedbirler alındıktan sonra satranç oynadılar. Pandeminin satranç oynamaya ve spor yapmaya engel olmadığını vurgulayan sporcular, denizin ve güneşin tadını çıkardılar. 

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: SOKAKTA, SATRANÇ, VAR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SOKAKTA SATRANÇ VAR
SOKAKTA SATRANÇ VAR
SOKAKTA SATRANÇ VAR
Yorumlar
Haber Yazılımı