Haber Detayı
15 Mayıs 2020 - Cuma 15:01 Bu haber 676 kez okundu
 
Taksi ve Taksi Duraklarına Dezenfektan Yapıldı
Serik Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası tarafından Serik belediyesi İşbirliğinde taksiler ve taksi duraklarına dezenfektan yapıldı. Taksicilere Dezenfektan Belgesi verildi.
GÜNDEM Haberi
Taksi ve Taksi Duraklarına Dezenfektan YapıldıSerik Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası, Oda üyesi Serik, Belek, Kadriye ve Boğazkent Taksi kooperatifinde bulunan 540 taksiyi Serik belediyesi işbirliğinde dezenfektan işlemi yaptı. Dezenfektan yapılan taksilere Dezenfektan Belgesi ile birlikte maske ve kolonya hediye edildi.

Yapılan bu dezenfektanların geçerliliğinin 1 hafta olduğu ve her hafta yeniden yapılacak dezenfektanın ardından verilen Dezenfektan Belgeleri’ne haftalık kontrol vizesi yapılacağı bildirildi.

Konu ile iliği gazetecilere açıklama yapan Serik Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Sedat Karagöz, İçişleri Bakanlığı genelgesi dahilinde Serik’te bulunan taksi durakları ve taksileri Serik Belediyesi işbirliğinde dezenfektan yaptıklarını söyledi.

Dezenfektan yapılan araçlara Dezenfektan Belgesi ile birlikte kolonya ve maske dağıttıklarını da belirten Karagöz, “Yapılan yol kontrol ve uygulamalarında üyelerimizin sıkıntı yaşamaması ve sağlıklı hizmet verebilmeleri için yapılan bu uygulamada üyelerimize destek oluyoruz” dedi.

Serik Adliyesi bitişinde bulunan otoparkta toplanan taksiciler, araçlarını dezenfektan yaptırıp belgelerini aldılar

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Taksi, ve, Taksi, Duraklarına, Dezenfektan, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı