Tatile Geldi Çantasını Çaldırdı
Haber
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 16:21 Bu haber 6346 kez okundu
 
Tatile Geldi Çantasını Çaldırdı
Serik’in Belek Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde meydana gelen hırsızlık olayında, bir tatilci parasını ve pasaportunu çaldırdı. Hırsızlık anı kameralara yansıdı.
ASAYİŞ Haberi
Tatile Geldi Çantasını Çaldırdıİlçenin Belek Mahallesi’nde arkadaşının yanına tatile gelen 32 yaşındaki Faik Hacılı, arkadaşının işyerinde kapattığı sırada işyerinin önündeki oturma bankına, içerisinde para ve pasaport ve çeşitli eşyalar bulunan çantasını bırakarak, yeniden dükkanın içerisine girdi. İşte; tam bu sırada hırsız, çantasını alıp kaçtı.

 

Parası ve pasaportu ve çeşitli eşyaları bulunan çantayı  bankta görmeyince, sağa sola bakan Hacılı ve arkadaşı hemen işyerindeki güvenlik kamerasını kontrol ettiler. Görüntülerde bir kişi tarafından çantasının çalındığını farkettiler. Bunun üzerine hemen polise başvurdular.

İşyeri sahibi Mehmet Ağıtcı, “Arkadaşım Azerbaycan’dan benim yanıma tatile gelmişti. Sıcaktan bunalan arkadaşım, çantasını çıkarıp banka koyuyor. Çok üzgünüm, arkadaşıma böyle insanlar tarafından mahcup oldum. Parası gitti, pasaport ve çeşitli eşyaları bulunan çantası gitti. Bunları birde çıkarması var” dedi.

 

Çantası çalınan Faik Hacılı ise, “Sıcaktan bunalınca çantamı bankın üzerine koymuştum. İçeri girdim, çıktım. Bir baktımki çantamı göremeyince beynimden vurulmuşa döndüm. Para önemli değil. Pasaportum, kimliğim ve ehliyetim var. Çıkarması bir hayli zor. Hırsızın ve bunların bulunmasını istiyorum” diye konuştu.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tatile Geldi Çantasını Çaldırdı
Tatile Geldi Çantasını Çaldırdı
Yorumlar
Haber Yazılımı