TEKELİ ORTAOKULU FUTSALDA BAŞARIYA KOŞUYOR
Haber
11 Mayıs 2022 - Çarşamba 15:37 Bu haber 575 kez okundu
 
TEKELİ ORTAOKULU FUTSALDA BAŞARIYA KOŞUYOR
EĞİTİM Haberi
TEKELİ ORTAOKULU FUTSALDA BAŞARIYA KOŞUYORTekeli Ortaokulu Yıldız Kız Futsal Takımı sultanları Burdur’da yapılan maçlar sonucunda Altın madalya kazanarak yarı finallere çıkmaya hak kazanmışlardı.

 

         Tekeli Ortaokulu Yıldız Erkek Futbol Takımı öğrencileri Kırıkkale’de yapılan Türkiye yarı final maçlarında, diğer bütün takımları yenerek 21 Mayıs’ta Manisa’da yapılacak olan final maçlarında oynamaya hak kazanmıştı. Tekeli Ortaokulu Yıldız Kız Futsal Takımı öğrencileri de 12-15 Mayıs tarihleri arasında Manisa da yapılacak olan Türkiye yarı final maçlarında oynayacaktır. Manisa’da Tekeli Ortaokulu ailesi adına Serik ve Antalya’yı temsil edecek kafilede Okul Müdürü Halil Alkan, Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Sami Gedik, 7C sınıfı öğrencilerinden Elif Beray Küçükkozak, Ezgi Koca, 8A sınıfı öğrencilerinden Nesibe Özge Dede, Arife Kurt, Firdevs Elif Bedelci, Cansu Muslu, Cansu Dirlik, 8B sınıfı öğrencilerinden Esila Ulusan, 7F sınıfı öğrencilerinden Hikmet Sıla Özcan, 7E sınıfı öğrencilerinden Elif Berra Dönmez, 7A sınıfı öğrencilerinden Şengül Günal, 7B sınıfı öğrencilerinden Yağmur İnceburun yer alacaktır.

          Okul Aile Birliği Başkanı Durmuş Durmaz şunları belirtti: “Serik ve Antalya’mıza art arda yaşattığı bu gururdan dolayı Tekeli Ortaokulu öğrencilerimizi tebrik ediyor, gurur duyuyoruz. Okulumuza Manisa yolculuğunda başarılar diliyor, öğrencilerimizin tüm maçları kazanmalarını temenni ediyoruz. Okul Aile Birliği olarak, üyelerimizle birlikte Okul Müdürlüğümüzün her daim yanında olmaya devam edeceğiz.”

Okul Müdürü Halil Alkan: “Tekeli Ortaokulu Yıldız Erkekler takımımızdan sonra Yıldız Kız Futsal takımımız da rakiplerini net skorlarla yenerek Burdur’da yapılan grup maçları kazanarak Manisa’da yarı final maçlarını oynayacaktır. İnşallah velilerimizin de dualarıyla Mardin’de yapılacak olan Final maçlarına adımızı yazdıracağız. Okulumuz her alanda başarılarına yenilerini eklemeye devam etmektedir. Hem akademik başarı, hem de sosyal ve sportif faaliyetlerde başarı adresi olan okulumuz başarmaya ve kazanmaya devam edecektir. Başarılarını desteklerini esirgemeyen, ilçemiz eğitimine katkılarını her daim gösteren öğrencilerimizi ve bizleri onurlandıran Serik Kaymakam V. Sn. Ahmet Hikmet Şahin’e, Serik Belediye Başkanımız Sn. Enver Aputkan'a ve fedakar ekibine, İlçe Spor Müdürü Mevlüt Özen’e ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İkram Ekiz’e teşekkür ediyorum. Başarıya katkı sağlayan Tekeli Ortaokulu ailesine; idareci arkadaşlarıma, öğretmenlerime, Beden Eğitimi Öğretmenimiz Mehmet Sami Gedik, personellerime, Okul Aile Birliği Yönetim Kuruluna, değerli basın mensuplarımıza ve çocuklarımızda en çok emeği geçen kıymetli velilerimize ve sporcu öğrencilerime çok teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını Yüce Mevla’mdan niyaz ediyorum.” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: TEKELİ, ORTAOKULU, FUTSALDA, BAŞARIYA, KOŞUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı