TEKELİ ORTAOKULU ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
Haber
08 Kasım 2021 - Pazartesi 14:40 Bu haber 1092 kez okundu
 
TEKELİ ORTAOKULU ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
Serik’in eğitim metre kare taşlarından Tekeli Ortaokulu yeni haftaya okul genelinde yapılan deneme sınavında dereceye giren öğrencilerini ödüllendirerek başladı.
EĞİTİM Haberi
TEKELİ ORTAOKULU ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUzaktan eğitim sürecinin ardından eksiklikleri görüp ölçme ve değerlendirme tecrübelerini artırabilmek amacıyla 5,6,7 ve 8.sınıf düzeyinde yapılan deneme sınavlarına bir yenisini ekleyen Tekeli Ortaokulu okul aile birliği; her sınıf düzeyinde ilk 10’a giren öğrencileri başarı belgesi ile ödüllendirdi. 27 Ekim 2021 tarihinde yapılan deneme sınavında, başarı belgesi ile ödüllendirilen öğrencilerin sevinci ve diğer öğrencilerin ödül alan öğrencilerin sevinçlerine ortak olmaları görülmeye değerdi.

Okul Aile Birliği Başkanı Durmuş Durmaz, “Öğrencilerimizin bu ve buna benzer bütün başarılarını ödüllendirmeye ve desteklemeye devam edeceğiz“ dedi.

Tekeli Ortaokulu Müdürü Halil Alkan da konu ile ilgili olarak şu bilgileri verdi:

“Başarı gösteren öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerimi başarılarından ötürü tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin her durumda destekçisiyiz. Onları yüreklendirmek için planlı çalışmalarımız devam ediyor. Düzenli ve disiplinli çalışmanın karşılığında başarı kaçınılmazdır.

Tekeli Ortaokulu her zaman başarının peşindedir. Bir buçuk yılını pandemi gereği uzaktan eğitimle tamamlamış öğrencilerimize her türlü rehberlik yapılmaya devam ediyor. Her ay sonunda yapmaya devam edeceğimiz deneme sınavlarımızla öğrencilerimizin eksikliklerini görüp akademik anlamda bir üst basamağa çıkmaları konusunda çalışmalarımız tecrübeli kadromuzla devam edecektir.

Uzaktan eğitim sürecinde elde ettiğimiz başarılarımıza yeni halkalar eklemek için kararlı ve planlı çalışmalarımız devam edecektir.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: TEKELİ, ORTAOKULU, ÖDÜLLENDİRMEYE, DEVAM, EDİYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TEKELİ ORTAOKULU ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
TEKELİ ORTAOKULU ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
TEKELİ ORTAOKULU ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı